GanyanTime.com
YENİ

9 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan EFE YÜREK (1) kazanmaya en yakın isimdir. İyi bir form yakalamış olan KOVBOY (4) ve KELEMEN YELİ (3) ciddi rakipleri olup hafif kilolu TİNSEL (10) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Uyumlu jokeyiyle çim pistteki iki startını da rahat kazanmış olan MASTER OF THE WIND (4) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken PEKİN GOLD (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BATURALPBEY (1) ve JETFLY (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumuyla aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan FOURTY FOUR (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. ÇARINOĞLU (1) ciddi rakibi olup UNCHAIN MY HEART (4) ihmal edilmemelidir. LION QUEEN (3) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: İyi form durumuyla start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan GÜVEN BEY (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İlk yarışıyla dikkat çeken ÖZBARIŞ (7) ciddi rakibi olup ASPENDOS (1) ve PİLEVNELİ (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularını kazanmış olan TOPRAKHAN (1), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KARESİ (3), hafif kilolu KAMALI (8) ve son startını ölçü almadığımız BABAORHAN (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız RAZYANA (1) ve son yarışlarıyla dikkat çeken TANAÇAN (2) iyi form durumları ve etkili jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. GÖRKEMBEY (4) ciddi rakipleri olup DÜŞÜMDEKİ (8) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşusunu rahat kazanmış olan AMANKAYA (2), başarılı yarışlarıyla dikkat çeken GÖZYAŞI GECESİ (4), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren MY SULTAN (5) ve ALAKIZ (1) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken KARAPANTER (7) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. BAŞAKHAN (3) ciddi rakibi olup ARMANIUS (2) ve EFSUNLUKAYA (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi bir form yakalamış olan ASLAN LUAN (2), son koşusuyla dikkat çeken DEMİRTÜTÜN (4) ve BABY GAGA (11) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup kilo avantajıyla PEPE (6) ciddi rakipleridir.