YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Temmuz 2016 Pazar

Gizli Eküri

10 Temmuz Veliefendi Saatçisi İstanbul Tahminleri (TUTTU)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Degerli takipçilerim bugün bazı islerimden dolayı tahmin veremeyecektim lakin dostum Gizli Eküri'yi kırmak istemedim. Son 2 altiliyi da içeriye atarak sizin de kazanmaniza katkı sağlayarak ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Özellikle son altılı ikramiyesi düşük de olsa 4 tane alternatif tek adayı ile misli misli bulan takipçilerimiz olduğunu düşünüyorum hepinize bol şans diliyorum
1. Ayak Baba kan hattından Hanbes ile kardeş olan etkili çalışmaları yani sıra fiziği iyi olan Sineps bu koşuda favorimdir. Blue King, Blue Lion ve Roben den etkili bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Bu koşu için sıralamam şu şekilde olacaktır.

5.1.8.4.6.7.2

2. Ayak İlgilileri tarafından bu koşu için özellikle hazırlandığını düşündüğüm duke of kent bu koşuda benim alternatif tek adayımdir. Son yaptığı çalışmasında ortalığı süpüren Duke Of kent etkili jokeyi ile alternatif tek adayımdir. Sıralı ile şans vereceğim isimler Amarelise falez galactica myhtogenic ve aten olacaktır.

1.8.5.6.2.3

3. Ayak Babası Sabırlınin en iyi temsilcisi olan Yıldırımbey alternatif tek atayimdir. Sentetik piste ilk kez çıkacak olmasına rağmen rakiplerinin istediğim düzeyde olmamalari onu alternatif tek adayım yapıyor. Rakiplerinden biraz bahsedecek olursak Farkın Ateşinin bir sorunu olduğu açık ve net Özcan yıldırım bu kadar alışık olduğu taydan iniyor yaramaz çocuk ile son yarışta onu geçiyorsa belli başlı bir sorunu olduğu aşıkar. Good cury ise eski formundan uzaklara düşmüş gibi olmasına rağmen bu mesafede iyi bir avans alırsa kuyruğunu da göstermeyebilir. Ballıkaya ise etkili çalışmaları ve bugün iyi şeyler yapmasını beklediğim selim kaya ile çok şanslı.

9.6.4.2

4. Ayak Bu koşuda birden çok safkanin kafaya almaya calismasindan dolayı benim favorim genel kanının dışında olacaktır. KAFADAR bugün benim favorim olarak sahada olacaktır. Selçuklu Beyi, Buzkaya ve Kırkpınarin liderlik mücadelesinde adaagasi da gelip onları bozarken arkadan takip edecek isim olacaktır. Duzluk ile beraber önlere erken düşmek isteyebilirler Kaizbert temsilcisi bu attın gösterdiği performans sonrası sahibi bile şaşkın çok ucuz miktarda satışa çıkardığı at kimse almayınca birden herkesi pişman etmiş sahibini de utandirmisti.
Kafadar ve Selçuklu Beyi bu koşu için yeterli olacağı kanatindeyim. Alternatif olarak ağır kilosuna rağmen inatçı yapısı ile Buzkaya aynaya merhaba diyebilir koşuda süpriz arayan arkadaslara Tibet ve mercanli yi öneriyorum.

3.2 // 1.8.7

5. Ayak Bu koşuda ibibik ile Storm Girl ikisini ayırmak gerçekten çok zor biri ankara gibi zor bir deplasmandan namağlup gelirken diğeri izmirin sıcağına rağmen herkes durduğu yerde terlerken o bir de koşarken terleyip aynayı önde geçmeyi başarıyor. Her zaman söylerim dışı koşudan korkmak gerekir her şeye açıktır. Bu iki muhteşem kısragin yanına at yazma sebebim tamamen dışı tay koşusu olması pisti yardigayacak olabilmeleri yani sıra orijinli kaliteli isimlerin bulunması. Basseklavi ile kardeş olan Kızımirem 3. Şans vereceğim isimdir. 57 Kilo üstünde sıkıntı yaşayan 57 sikletle rahat yarışlar çıkartan Beyaz Kule 4. Atım olacaktır. 5. Atım ise etkili jokeyi ile yarış karakteri en oturmuş gördüğüm bir o kadar da zor Hira olacaktır.

5.12.8.2.4

6. Ayak: Daha önce bu rakiplerini geride bırakan Kareem etkili jokeyi ile Günün En sağlam bankosudur. Daha önceki yarışlarda çıkardığı dereceler ile bugün koşacak olduğu atların dereceleri arasında ufak çaplı bir uçurum olduğu gayet açıktır. Birçok safkani daha önce tercih etmiş olan Sihirbaz zaten kendi favorisini belirlemiş gibi.


5.1.8.4.6.7.2
1 // 8.5.6.2.3
9 // 6.4.2
3.2
5.12 // 8.2.4
1 KAREEM

100.80 TL

26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN