11 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

11 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda URLA DESTANI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARGİBİ (10) ciddi rakibi olacaktır.SANCAKOĞLU (2) ve DOĞANBESTE (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KURT EFE (4) ve SABRİ BABA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DAÇAPİ (2) en yakın takipçileri olacaktır.GO GREEN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla MY SWETY BOY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.QUEEN MELİSA (4-5) ciddi rakibi olacaktır.RACON (3) ve INTOCU (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AKDENİZLİ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.İŞKODRA (4) ciddi rakibi olacaktır.SELNUR (1) ve HOŞGÖRÜ (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan KISMET KIZ (8) koşudaki favori isimdir.JUNYIR SANCAK (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MEDYA (10) ve YILDIRIMGÜZELİ (14) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla AKHUN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAFKAS KRALI (1-11-14-15) ciddi rakibi olacaktır.SIRA DAĞLAR (3) ve TAŞKIR (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki DAĞTEKİNHAN (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.BE MY SHADOW (1-4) en yakın takipçisi olacaktır.FEYAZAN (3) ve HOUDINI (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALDUT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHT (5) en yakın takipçisi olacaktır.OSMANKAAN (2) ve KIŞFIRTINASI (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki İZPEK (2) ve CANIM ÇİDEM (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİRANŞAN (1) en yakın takipçileri olacaktır.KIRKBİRLİCAN (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi