YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

11 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda URLA DESTANI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARGİBİ (10) ciddi rakibi olacaktır.SANCAKOĞLU (2) ve DOĞANBESTE (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KURT EFE (4) ve SABRİ BABA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DAÇAPİ (2) en yakın takipçileri olacaktır.GO GREEN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla MY SWETY BOY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.QUEEN MELİSA (4-5) ciddi rakibi olacaktır.RACON (3) ve INTOCU (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AKDENİZLİ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.İŞKODRA (4) ciddi rakibi olacaktır.SELNUR (1) ve HOŞGÖRÜ (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan KISMET KIZ (8) koşudaki favori isimdir.JUNYIR SANCAK (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MEDYA (10) ve YILDIRIMGÜZELİ (14) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla AKHUN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAFKAS KRALI (1-11-14-15) ciddi rakibi olacaktır.SIRA DAĞLAR (3) ve TAŞKIR (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki DAĞTEKİNHAN (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.BE MY SHADOW (1-4) en yakın takipçisi olacaktır.FEYAZAN (3) ve HOUDINI (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALDUT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHT (5) en yakın takipçisi olacaktır.OSMANKAAN (2) ve KIŞFIRTINASI (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki İZPEK (2) ve CANIM ÇİDEM (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİRANŞAN (1) en yakın takipçileri olacaktır.KIRKBİRLİCAN (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


14.12 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN