YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

11 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HAŞİM AĞA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.URLA ZAMANI (6) en yakın takipçisi olacaktır.IAN TAPP (10) ve DECOLTE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki INDIAN RADJA (2) ve DARK GUARDIAN (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MUSYUS (5) ciddi rakipleri olacaktır.EL MIRADOR (7) ihmal edilmemesi gerken isimdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan AVION KHAN (2-1-7) koşudaki ilk şanslı isimdir.IN THE NAVY (5) en yakın takipçisi olacaktır.BURGUNDY BLUE (3) ve TOKATÇI (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (2) koşudaki favori isimdir.METECİK (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BAŞKAYNAK (3) ve NASUHOĞLU (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MENINA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SASPUNAS (1) en yakın takipçisi olacaktır.GALLOP TO WEST (4) ve LONGLIVE (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi formuyla HARZEMŞAHLI (1-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEVREŞ (6) ciddi rakibi olacaktır.ATOM ADAM (2) ve KILIÇSOY (8) sonraki ihtimallerdir.