YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Devir: 12 Aralık Salı günü Kocaeli yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 128.613,59 TL ikramiye, 15 Aralık Cuma günü yapılacak Kocaeli yarışlarına devretti.

11 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HAŞİM AĞA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.URLA ZAMANI (6) en yakın takipçisi olacaktır.IAN TAPP (10) ve DECOLTE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki INDIAN RADJA (2) ve DARK GUARDIAN (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MUSYUS (5) ciddi rakipleri olacaktır.EL MIRADOR (7) ihmal edilmemesi gerken isimdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan AVION KHAN (2-1-7) koşudaki ilk şanslı isimdir.IN THE NAVY (5) en yakın takipçisi olacaktır.BURGUNDY BLUE (3) ve TOKATÇI (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (2) koşudaki favori isimdir.METECİK (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BAŞKAYNAK (3) ve NASUHOĞLU (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MENINA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SASPUNAS (1) en yakın takipçisi olacaktır.GALLOP TO WEST (4) ve LONGLIVE (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi formuyla HARZEMŞAHLI (1-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEVREŞ (6) ciddi rakibi olacaktır.ATOM ADAM (2) ve KILIÇSOY (8) sonraki ihtimallerdir.


15.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

15.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN