YENİ

11 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HAŞİM AĞA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.URLA ZAMANI (6) en yakın takipçisi olacaktır.IAN TAPP (10) ve DECOLTE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki INDIAN RADJA (2) ve DARK GUARDIAN (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MUSYUS (5) ciddi rakipleri olacaktır.EL MIRADOR (7) ihmal edilmemesi gerken isimdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan AVION KHAN (2-1-7) koşudaki ilk şanslı isimdir.IN THE NAVY (5) en yakın takipçisi olacaktır.BURGUNDY BLUE (3) ve TOKATÇI (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (2) koşudaki favori isimdir.METECİK (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BAŞKAYNAK (3) ve NASUHOĞLU (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MENINA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SASPUNAS (1) en yakın takipçisi olacaktır.GALLOP TO WEST (4) ve LONGLIVE (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi formuyla HARZEMŞAHLI (1-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEVREŞ (6) ciddi rakibi olacaktır.ATOM ADAM (2) ve KILIÇSOY (8) sonraki ihtimallerdir.