YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Fırst Class Haberler

11 Temmuz Furkan KOCAELİ Altılı Kuponu, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Uzun uzun yorum yapmayacağım ama ön planda tuttuğum altılıyı cazip hale getirecek bir kaç isimden bahsedeceğim. 

WİN EVERY DAY: 10 ay aranın ardından sonra bu grup için daha üst düzey olan bir grupta 1900 mesafe yarış gördü. Önde tempo vermesine rağmen rakiplerinin baskısına kadar son 400 metre iyi aksiyonlarla yarıl içinde olma başarısı gösterdi. Bugün mesafeninde kısalması ile daha etkili koşabilir.

SİLVERADO: Bu safkanda arasının ardından yarışlar görüp form tutmaya çalışıyor. Daha tam net olarak kendini gösterdiği bir yarış olamadı belki arasının ardından ama bugün daha bir başka koşabilir. H-16 yarışta start yemişti o yarışını ölçü almıyorum. Son yarışında biraz toparlanma içerisine girdiğini söyleyebilirim. 

RAINY MAN: Sentetik Yarışlarını saymıyorum. Zaten koşmuş olduğu sentetik pist yarışlarında İstanbul'da başarılı olamadı. Son yarışı ölçü değil bu yüzden. Ama kocaelinde ve izmirde KABA KUM'da iyi yarışlar çıkarttı. Genel olarak geri plana atılmış olsa da ben kuponumda şans vereceğim. Ara verdi 4-5 ay gibi bir süre bu beşinci yarışı olacak ama İSTANBUL'Da Çim pistte iyi rakiplerle koştu , üstelik daha yatkın olduğu KABA KUM pistine de bu yıl ikinci defa çıkacak.

POWER DIP: Bir süredir hep şans veriyorum ama bir türlü istediği yarışları koşamıyorum. Bugün baktım yine start alıyor , hazırlıkları da iyi yeni takısı GK ile sahne alacak. İhmal etmeyeceğim. Çok at yazanlarda bir çizgi atmasını öneririm.

DEVREŞ: Önde gidecek 4-5 atın olmasından dolayı süratli geçecek tempoda iyi bir sonuç elde edebilir. Maiden'dan çıktığı yarışta da TEK olarak önermiştim sizlere. Ama bugün şartlar daha lehine olacaktır. Tek soru işareti kafamda acaba KABA KUM 'da nasıl koşar, yadırgar mı? 

1.AYAK: 11-7-4-12-6-10 
2.AYAK: 6-8-9-3
3.AYAK: HEPSİ 
4.AYAK: 2.GÜMBÜRGÜMBÜR
5.AYAK: 5.MENİNA
6.AYAK: 6-8-1-2-11-10  

KUPON TUTARI: 43 TL 


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN