YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

12 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken KILÇIK (4), ÇİFTE KAVRULMUŞ (3) ve MALTA ŞAHİNİ (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BABA FAYIK (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu rahat kazanmış olan HÜSEYİNBABA (6), iyi form durumuyla KIZILOK (1), hafif kilolu SLEVEN (8) ve son yarışlarını ölçü almadığımız CHANDRAKANTA (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: İyi form durumları ile çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan OLGO (4) ve PERİ BEYİ (3) tecrübeli jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. MANDARİN (8) ve BESTEREK (2) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunu birincilikle tamamlamış olan DUBLIN (2) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken PASPARTU (3) ciddi rakibi olup GARNET (5) ve RUMET (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan tecrübeli jokeyiyle BURGAÇ (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla MADRABAZ (5) ciddi rakibi olup UMARAĞA (8) ihmal edilmemelidir. POSEİDON (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren hafif kilolu YAVUZ HATUN (7) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan YILDIZGÜZELİ (6), ECE MELEK (3) ve GÜLFEM (1) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: İyi form durumlarıyla son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan HERGELE (3) ve KIZILTUĞ (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son startını ölçü almadığımız SARAYBOSNA (5) ve BAHARŞAH (2) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı bir performans sergilemiş olan SAADIN GÜCÜ (6) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. DENİZİM (4) ve ALTUNSARAY (3) ciddi rakipleri olup AÇIK DENİZ (1) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan hazırlıklarıyla dikkat çeken VAKURKIZ (10) ve ASALETLİ (1) ilk şanslı isimler olup KİBELLASULTAN (8) ciddi rakipleridir. RASİMBEY (6) sonraki ihtimaldir.

10.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken TATVAN GÜLÜ (6) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ekürili DİLANIM (5-14) ilk şanslı isimler olup EYOTA (4) ciddi rakipleridir. PRENSESIRMAK (3) sonraki ihtimaldir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN