GanyanTime.com
YENİ

12 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

12 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: İlk koşularıyla dikkat çeken MOLUHAN (4) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız PRENS DESTAN (5) ve artan formuyla BARANBABA (1) ciddi rakipleri olup eküri avantajıyla LAÇİNKAYA (3-2-6-8) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı mesafeli son koşusuyla dikkat çeken GÖKDERE (8), hafif kilo avantajıyla EDEBEY (10) ve kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GÜNYÜZÜ (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SAĞNAKHAN (7) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız MAN ON FIRE (2), son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu VAYVAYVAY (11) ve aynı pistteki bir önceki koşusunu kazanmış olan CUBA LIBRE (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup MAKEDON (7) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken TATVAN KIZILCA (4) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki iki koşusunu da rahat kazanmış olan ekürili YEŞİLMİŞİK (5-6) ciddi rakibi olup KOMSHU (1) ihmal edilmemelidir. LA BOHEME (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan YENİLMEZ (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla SİNKIZI (4), DURAN AĞA (1) ve etkili jokeyiyle RUN FOR ÖZGECAN (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı neticeler elde etmiş olan PAROLA (7) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşusunu ölçü almadığımız SARECAN (8) ve hafif kilolu KONUKSEVER (6) ciddi rakipleridir. MY CEM (3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan LADY FALCON (2), son startını ölçü almadığımız GUILTY PLEASURE (11), artan form durumuyla MAYSAPERA (10) ve hafif kilo avantajıyla MISS TURKEY (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.