YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Temmuz 2016 Salı

Kurtiniadis

12 Temmuz Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri, Analizleri (383 TL KAZANDIRDI)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

BARANBABA: Son yarışı ışık verici cinsten olduğundan dolayı takibime takılan tay, o gün gücünün üzerinde bir grupta start aldığından dolayı çok etkili bir koşu sergileyemedi. Bugün için denk grupta yarışacak olmasından dolayı maiden koşuyu kazanarak ilk birinciliğini alacağını düşünüyorum. Yedili ganyan ve plase oyunlarında BANKO olarak değerlendirilmelidir.SAĞANAKHAN: Yarış gidiş hattından dolayı çok avantajlı olduğuna inandığım safkan, düzlükte çok gerilerde dönmez ise yapacak olduğu etkili sprinti ile kazanmasını beklediğim isimdir.


SHERMAN OAKS: Orijini itibari ile takibimde olan safkan, kaba kum pistte çok değişik bir yarış koşarak bir sürprize imza atabilir. Dikkat!!


TATVAN KIZILCA: Türkiye standartlarında çok güçlü bir pedigriye sahip olan safkan, potansiyelini tam anlamıyla yarışlarına yansıtamasa da bu gruptan daha iyi isimlerle çok etkili mücadeleler sergileyip başarılı neticeler elde etti. Bugün de kendisinden bir alt grupta olduğunu düşündüğüm rakiplerle mücadele edecek olmasından dolayı, kendi temposunu yarışa koyup kazanmasını bilecektir. BANKOM


YENİLMEZ: Anne kan hattı potansiyeli bakımından çok yüksek bir beklenti içerisinde olduğum isim, nitekim son yarışı itibari ile bu rakiplerinden güçlü olarak gördüğüm bir rakibe geçildi. Bugün denk rakipler yanında start alacak olmasından dolayı kazanmasını beklediğim isimdir.


PEKSOYUNOĞLU: Orijin bakımdan iyi bir tay olmasına rağmen henüz bekleneni veremedi. İlk koşusunun ardından yaklaşık 2 ay geriye alınıp bir yarış gösterildi. İdmanlarında da önceki işlerine nazaran daha sağlıklı ve güzel dereceler sergilediğinden dolayı olası sorununun çözüldüğünü düşünüyorum. Bugün etkili yarış sergilemesi muhtemeldir.


GUILTY  PLEASURE:  Buradaki rakiplerinden daha iyi isimlerle mücadele eden safkan, ilk kez kaba kum pistte yarışacak. Orijin bakımından herhangi bir sorun yaşamayacağını düşündüğüm isim, etkili jokeyi ve müsait rakipleri yanında güzel bir sonuç alabilecek isimdir.


YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM (54 TL)

1-BARANBABA
7.3.6.4.8
8.13.1.10.5.7.6.2.14
4-TATVAN KIZILCA
2-YENİLMEZ
4-PEKSOYUNOĞLU //3.7
11-GUILTY PLEASURE // 3.6.10


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (194,40 TL)

7.3.6.4.8
8.13.1.10.5.7.6.2.14
4-TATVAN KIZILCA
2-YENİLMEZ  // 4
4-PEKSOYUNOĞLU // 3.7.8
11-GUILTY PLEASURE // 3.6.10.12.13.9.15.2

6'LI GANYAN (7/2/4/2/7/3) :383,78 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

TÜRKİYE'NİN TARTIŞMASIZ EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ

EMEĞE SAYGI. LÜTFEN SİTEMİZİ TÜM YARIŞSEVER DOSTLARINIZA TAVSİYE EDİNİZ.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN