13 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

13 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÜNEŞGÜZELİ (5) koşudaki favori isimdir.AKINCAKKIZI (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HİRATAY (6) ve ELFİN (3-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AĞAZAMANI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VİNDIRHAT (3) en yakın takipçisi olacaktır.HIZLI ZELİŞ (2) ve LİDER DOĞAN (8) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SAALİH (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ROJHATAĞA (1) en yakın takipçisi olacaktır.VOLKANIMSIN (3) ve FIRE MIRAGE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan TRENDSETTER (11) koşudaki favori isimdir.SAND BLLESRT (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MARION COBRETTI (1) ve TOMS TO TOMS (12) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MASTAR KIZI (1) ve GOLDEN COUNTESS (2-9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DOĞA MARIA (6-10) en yakın takipçileri olacaktır.LOVELY MAYA (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla DORUGÜZEL (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SERCANSULTAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.UÇANBEBEK (10) ve YÜRÜSURHAT (11-4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki OZİBEY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEMETEY OĞLU (13) en yakın takipçisi olacaktır.GÜVENBAKAN (3) ve ALTINSİMA (15) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla ABİDE TAY (1) ve ARSLAN FIRTINASI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANSABUR (4-8) en yakın takipçileri olacaktır.GOBAKGÜZELİ (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi durumdaki DEDE ÖMER (13) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKTEMUR (6) en yakın takipçisi olacaktır.DİVAN BEYİ (9) ve SURUÇKAN (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi