YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

12 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

13 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÜNEŞGÜZELİ (5) koşudaki favori isimdir.AKINCAKKIZI (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HİRATAY (6) ve ELFİN (3-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AĞAZAMANI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VİNDIRHAT (3) en yakın takipçisi olacaktır.HIZLI ZELİŞ (2) ve LİDER DOĞAN (8) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SAALİH (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ROJHATAĞA (1) en yakın takipçisi olacaktır.VOLKANIMSIN (3) ve FIRE MIRAGE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan TRENDSETTER (11) koşudaki favori isimdir.SAND BLLESRT (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MARION COBRETTI (1) ve TOMS TO TOMS (12) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MASTAR KIZI (1) ve GOLDEN COUNTESS (2-9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DOĞA MARIA (6-10) en yakın takipçileri olacaktır.LOVELY MAYA (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla DORUGÜZEL (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SERCANSULTAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.UÇANBEBEK (10) ve YÜRÜSURHAT (11-4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki OZİBEY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEMETEY OĞLU (13) en yakın takipçisi olacaktır.GÜVENBAKAN (3) ve ALTINSİMA (15) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla ABİDE TAY (1) ve ARSLAN FIRTINASI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANSABUR (4-8) en yakın takipçileri olacaktır.GOBAKGÜZELİ (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi durumdaki DEDE ÖMER (13) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKTEMUR (6) en yakın takipçisi olacaktır.DİVAN BEYİ (9) ve SURUÇKAN (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN