YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

12 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

13 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda LUSINGA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KANAFANI (4) ciddi rakibi olacaktır.RICH FIRE (7) ve ALİN (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan İZŞAN (3) koşudaki favori isimdir.BUDAKHAN (1-5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MERTADAM (4) ve ASLANSÜTÜ (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla PHUKET (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SAN FRANCISCO (2) en yakın takipçisi olacaktır.CEP DURAK (3) ve POYRAZ BU (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MAHİR BEY (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SADO BY SADO (8) ciddi rakibi olacaktır.GOLDINIADIS (5) ve KISS YOUR HANDS (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HARD BABY (2) ve TENERIFE SONG (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PARLERA (4) ciddi rakipleri olacaktır.PAN AMORE (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle MISTER STORM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WIRETOP (1) ciddi rakibi olacaktır.REDENTOR (4) ve YEDİ BELA (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan DAYIM BENİM (1) koşudaki favori isimdir.RADYOCU (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DRIVE FASTER (2) ve SERSERİ (5) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki BAZO (2) ve ERŞEN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GOLDEN HARD (7-8) en yakın takipçileri olacaktır.FAIRY DANCER (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla YALI GÜZELİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KADİREFE (2) ciddi rakibi olacaktır.MAVİŞ HANIM (3) ve HAYAL DÜNYASI (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN