YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

13 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda LUSINGA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KANAFANI (4) ciddi rakibi olacaktır.RICH FIRE (7) ve ALİN (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan İZŞAN (3) koşudaki favori isimdir.BUDAKHAN (1-5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MERTADAM (4) ve ASLANSÜTÜ (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla PHUKET (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SAN FRANCISCO (2) en yakın takipçisi olacaktır.CEP DURAK (3) ve POYRAZ BU (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MAHİR BEY (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SADO BY SADO (8) ciddi rakibi olacaktır.GOLDINIADIS (5) ve KISS YOUR HANDS (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HARD BABY (2) ve TENERIFE SONG (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PARLERA (4) ciddi rakipleri olacaktır.PAN AMORE (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle MISTER STORM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WIRETOP (1) ciddi rakibi olacaktır.REDENTOR (4) ve YEDİ BELA (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan DAYIM BENİM (1) koşudaki favori isimdir.RADYOCU (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DRIVE FASTER (2) ve SERSERİ (5) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki BAZO (2) ve ERŞEN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GOLDEN HARD (7-8) en yakın takipçileri olacaktır.FAIRY DANCER (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla YALI GÜZELİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KADİREFE (2) ciddi rakibi olacaktır.MAVİŞ HANIM (3) ve HAYAL DÜNYASI (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN