YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

13 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL 2.Altılı Ganyan Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------
SOUL STAR: Anne kan hattı bakımından çok yüksek potansiyele sahip olan safkanı ilk yarışından beri yakından takip ederim. Aradan sonra gördüğü koşunun ardından çim pistte ilk kez yarışacak olan kaliteli safkan etkili bir performansla, bir sürprize imza atabilir. Dikkat!!


TENERIFE SONG: Son iki koşusu ile büyük bir aşama ve farklılaşma içerisinde görünen güçlü kısrak, ilk kez kendisinden yaşça büyük rakipleri arasında yarışacak. Önde kaçması muhtemel FANCYCHANCY’iyakın takip edip son 800 de ataklarını sıklaştırarak alacağı liderliği fotoya kadar korumasını bekliyorum.


WIRETOP: Gazi koşusunda da şans verdiğim safkan etkisiz bir performans ortaya koymasına rağmen fazla üzülmeden koşudan sağlıklı bir şekilde çıktı. İdman pistindeki güzel görüntüsünün yanında çok daha etkili koştuğunu düşündüğüm sentetik pistte yetenekli aprantisi ve müsait kilosu ile starttan çıktığı gibi kazanmaya yakındır.


DAYIM BENİM:  Son üç yarışını kazanan kaliteli ve güçlü safkan özellikle son koşusu itibariyle sınıfının farklı olduğunu gözler önüne sermiştir. Aynı gün koşulan G1 Haliç koşusunu kazanan Yıldırımbey’den 1,5 saniyeye yakın farkla aynı pist ve mesafede kazanırken serisini devam ettirecek izlenimi veren klas safkan bugün yine uyumlu binicisi, sevdiği pist ve mesafede start alacak olduğundan dolayı, düzlük üzerinde sergileyeceği etkili sprinti ile kazanmasını beklediğim isim olup GÜNÜN BANKOSUDURASTRONOMİK: İlk yarışında da önerdiğim isim o gün için başlarda adaptasyon sorunu yaşamış olmasına rağmen, düzlüğe gerilerde çıkıp diri bir sprint ile dikkatimi çekti. Bugün için geri planda tutulsa da dikkat etmekte fayda görüyorum.


ERAYHAN: Son çim pist koşularında etkili performanslar sergileyen isim, sentetik pistte de en az çim pist kadar gücü nispetinde etkili bir isimdir. Ön grup içerisinde yarışı takip edecek olan safkan viraja yakın liderliği isteyecektir. Etkili jokeyi idaresinde yarışacak olan safkan, bu taktikle sonuç alabilecek rakiplerle yarışacak olmasından dolayı etkili bir performans bekliyorum.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (243TL)

7-SOUL STAR..4.8.3.11.6.5.2.9
8-TENERIFE  SONG..6.2
1-WIRETOP… 3.2
1-DAYIM BENİM
1-ASTRONOMİK.. 6.7.2.4
6-ERAYHAN..10.8.4.9.2.3.5.12.7

İLK AYAK ÇIKAN 10 YERİNE 9 NUMARA ŞABLONA EKLENMİŞTİR.
SAAT:18:03


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN