YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

14 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pistteki son koşularından birincilikle ayrılmış olan YAVUZSEL (1) ve TORUN CALLAS (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla ERSÖZLÜ (5) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken TUĞRA (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız KATİPHAN (6), iyi bir form yakalamış olan GÜNDÜZKAAN (2) ve ilk startını alacak olan TRANSİT (8) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. ÇEKİRDEK (10) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kum pistteki son koşularından birinciliklerle ayrılmış olan TRITON (1) ve ONTUĞ (3) etkili jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. AYRTON (2) ciddi rakipleri olup PAY PAİNT (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TOMMİKS (2), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan EYVAH UZUN MEHMET (1), son koşularıyla dikkat çeken BABA İHSAN (3) ve PORSUK BEYİ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili ARAF ZAMANI (9-5) ilk şanslı isimdir. Son startıyla dikkat çeken ekürili ŞEKERAYŞE (12-6) ciddi rakibi olup BERRAK (2) ihmal edilmemelidir. GÜLSUHANIM (11) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız THE DAUGHTER SUN (8), aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken MISS ELENI (1) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren TÜRÜTCAN (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. TANGO WINNER (2) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ANKARALI (1) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumuyla MISAE (2), SPEEDY GUNNER (4) ve tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız SERHUNCAN (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan UÇARER (1) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken MERKÜROĞLU (6) ciddi rakibi olup OĞULSEFA (3) ihmal edilmemelidir. BORDALI (4) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız KURYE (5), iyi bir form yakalamış olan BURUKMERT (1), yarış hayatının ilk startını alacak olan DEMİRÇOCUK (2) ve son koşusuyla dikkat çeken SERKANCAN (7) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN