YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Temmuz 2016 Perşembe

Kurtiniadis Kurtiniadis

14 Temmuz Kurtiniadis ANKARA Tahminleri ve Analizleri (2.ALTILI TUTTU)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

ERSÖZLÜ: Geçen sezonki formundan uzak olsa da son yarışları ile iyi yönde bir ivme yakalayan kaliteli safkan, temponun biraz yukarılarda seyretmesi halinde çok şanslı konumda olacaktır. Bir şekilde adından bahsettirmesini beklediğim safkan favorimdir.TRANSİT: Oğlumege ve Ertürk gibi iki kalite isimle anne kardeşi olan tay, hazırlıklarında çok farklı görüntü ortaya koydu. Güzel derecelerini yarışa yansıtması halinde, koşu içerisinde bir terslik yaşamaması durumunda koşuyu kazanmasını bekliyorum. BANKOM


TRITON: Son dereceli birinciliğinde dikkatimi çeken tay son koşusunu tekrarlaması halinde koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


BABA İHSAN: Bu tarz uzun mesafeli kum pist koşularında etkili performans sergileyen safkan, uyumlu binicisi idaresinde önlerde götüreceği koşuyu kazanmaya oldukça yakın gördüğüm isimdir.


BERRAK: Israrla takibimde olan safkan son yarışındaki takı değişikliği ile diğer koşularına oranla etkili bir performans sergilediğinden, tecrübe kazandıkça daha etkili koşular sergileyebileceğine inandığım potansiyelli bir isim olması sebebiyle  bugün daha etkili bir performans sergileyebilir.


MISS ELENI: Çim pistte çok istikrarlı ve karakterli performanslar ortaya koyan kısrak bugün için denk grupta etkili aprantisi idaresinde yarışacak. Ön grup içerisinde bekleme yaparak sonuca gitmesini beklediğim isim, düzlük dönüldüğünde başlayacağı atakları ile koşuyu lehine çevirmeye oldukça yakındır.


BRAVE DECISION: Müthiş bir orijine sahip olan safkan, son iki koşusunda beklentilerin altında performanslar sergilemesinden ötürü bugün için oldukça geri planda tutuluyor. Hazırlıklarında çok iyi göründüğünden dolayı, denk rakipler arasında çok etkili bir performans sergilemesini bekliyorum.


UÇARER: Son yarışında el oynatmadan muazzam bir koşu kazanan safkan, eski sağlıklı günlerine gönüş sinyali verdi. Bugün de az atlı denk grupta yarışacak olmasından dolayı, öndeki grup içerisinde koşuyu takip ederek viraj üzerinde iç kulvardan yapmasını beklediğim kolay sprinti ile liderliği alarak farkı açmasını ve kazanmasını bekliyorum. BANKOM


BURUKMERT: Tam bir kum pist atı görünümünde olduğundan dolayı kum pistteki koşularını dikkatle takip ettiğim safkan, bir önceki kum yarışında muazzam koşup çok iyi derece ile yarışı 3.lükle tamamladı.  Bugün tekrardan kum pistte denk sayılabilecek rakipler arasında yarışacak olmasından ötürü koşuyu kazanarak maidenden çıkabileceğine inanıyorum.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (151,20TL)

5-ERSÖZLÜ // 3.2.4.6
8-TRANSİT
1-TRİTON // 2.3
3-BABA İHSAN // 4.7.1.2.6.8
2-BERRAK // 12.1.9
1-MISS ELENI // 3.2.9.8.4


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (161,28TL)

3-BABA İHSAN // 4.7.1.2.6.8
2-BERRAK // 12.1.9
1-MISS ELENI // 3.2.9.8.4
5-BRAVE DECISION // 1.2.3
1-UÇARER
1-BURUKMERT // 2.12.5


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN