GanyanTime.com
YENİ

15 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

15 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız TOROS ASLANI (2) iyi form durumuyla ilk şanslı isimdir. Artan formuyla MERCANLI (3) ve DURANTAŞ (4) ciddi rakipleri olup PALA DAYI (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Çim pistte henüz geçilmemiş olan MAVİDALGA (2) devam eden formu ve uyumlu binicisiyle ilk şansa sahiptir. Aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan DERİN SULTAN (1) ciddi rakibi olup TEMİZKAAN (5) ve GÜZELKAYA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Çim pist koşularıyla dikkat çeken YARALI KURT (7), etkili jokeyiyle DOĞU GÜZELİ (9), ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan SEYRANIM (11) ve son koşularını ölçü almadığımız ALTIN KRAL (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu rahat kazanmış olan DESTINO (2), usta jokeyiyle POWER LOVE (3), iyi bir form yakalamış olan SAN MARINO (1) ve hafif kilo avantajıyla MISS NİLAY (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularını birincilikle tamamlamış olan MY ROYAL SUN (7) ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla İLKAAN (4) ciddi rakibi olup son yarışlarını ölçü almadığımız KREACHER (5) ihmal edilmemelidir. SON OF A LEGEND (9) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken NALAN SULTAN (1) ve DENİZCANIM (4) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. CHEERLEADER (3) ciddi rakipleri olup SIERRA MAESTRA (6) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formunu son koşusuna da yansıtmış olan ŞENGÖNÜL (12) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız TETİNA (13) ciddi rakibi olup artan form durumuyla SERMELEK (11) ihmal edilmemelidir. AGAH (1) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle aynı pistteki son koşusundan başarılı bir ikincilik elde etmiş olan HASAN ABİ (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi bir form yakalamış olan ZAL (8) ve AZELHAN (1) ciddi rakipleridir. KIZILTUĞLUM (6) sonraki ihtimaldir.