YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

15 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken GÜRSOYHAN (6) ve PREDESTINATION (7) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi bir form yakalamış olan INDIGO (8) ve ilk startını alacak olan FERHATHAN (5) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ekürili TİRAN (2-6) ilk şanslı isimdir. Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan LATINAGIRL (1), etkili jokeyiyle POETIKA (5) ve CHOCOLAT NOIR (4) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İlk startında başarılı bir dördüncülük elde etmiş olan BOLD FALCON (2) ilk şanslı isimdir. Etkili jokeyiyle GARAVAS (4) ve KÜLÜNK RÜZGAR (6) ciddi rakipleri olup iyi bir form yakalamış olan TASSOS (9) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan INFERNO (2) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken OFSAYT (10) ciddi rakibi olup TEMELHAN (6) ihmal edilmemelidir. RIGHT OR WRONG (4) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KORATEŞ (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken MAESTRO (3) ciddi rakibi olup TUMBULEFE (4) ihmal edilmemelidir. UĞRUAÇIK (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunu rahat kazanmış olan ekürili TURBONUN OĞLU (2-1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. ESER (3), son yarışlarıyla dikkat çeken SONSUZLUK (5) ve NEVRUZ ÇİÇEĞİ (6) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi form durumuyla POWER OF BROTHERS (6), çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken CANŞEN (3), artan form durumuyla EYE OF THE WIND (2) ve son startını ölçü almadığımız PAYASLI (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili LINDORA (14-11) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını ölçü almadığımız FLAME GIRL (2) ciddi rakibi olup GHIMGHICHE (8) ihmal edilmemelidir. DUYGUABLA (1) sonraki ihtimaldir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN