YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Temmuz 2016 Cuma

Kurtiniadis Kurtiniadis

15 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

KIZIM DİLŞAH: İlk yarışından beri takip ettiğim tay yarış içerisinde ürkek tavırları ile dikkatime takılmıştı. Son yarışında da bunu bir kez daha gözlemlememe rağmen düzlükte güzel ara kapatarak arka grup içerisinde yakın farklarla 6.lık elde etti. Bugün KG ilavesi ile yarışacak olmasının olumlu etki vermesini beklediğim isim etkili olacak formdadır. Dikkat.POWER LOVE: Potansiyelli bir kısrak olmasına rağmen, bazı sorunlarından ötürü yarışlarına ara vermek zorunda kalan safkan, verdiği aranın ardından sıkıştırılmadan koşu gördü. İkinci yarışında ise yüksek tempolarda koşulan yarışta mesafe tempolarında da başarılı bulduğum isim bugün kısalacak olan lehine mesafede etkili jokeyi ile start alacak olmasından dolayı ön grup içerisinde takip edeceği koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup ALTERNATİF TEK ADAYIMDIR.

ANGEL HORSE: Uzun süredir takibimde olan safkanı Gazi günü de önerdim. Etkisiz kaldığı koşu içerisinde fazla zorlandığını düşünmüyorum. Dolayısıyla bu koşuda etkili performans sergileyecek gücünü muhafaza ettiğini düşündüğümden dolayı çok süratli tempoda koşulacak olan bu yarışta iyi bir yer tutması halinde bugün şeytanın bacağını kırabileceğine inanıyorum.


WIN STAR WIN: İlk yarışında muazzam koşmasına rağmen yeteneksiz jokey kurbanı olduğuna inandığım kısrak bugün kendisinden tecrübeli rakipler yanında usta jokeyi ile yarışacak. Seri bir sprint atabildiğini gözlemlediğim tay, bugün için yarış içerisinde iyi yer tutarak viraja çıkarsa  koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.


ŞENGÖNÜL: Koşmuş olduğu ilk yarışında da ikinci yarışında da orijin itibari ile yüksek potansiyel barındırdığını uzun uzun anlattığım tay, Son yarışında KAIZBERT temsilcisi tarafından biraz faulle biraz da güç farkı ile mağlup olduğuna inandığım kalite safkan, bugün daha müsait ve safkan arap atları ile yarışacak olmasından ötürü, tekrar Halis Karataş deklaresinin de işareti ile koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSUDUR.TURBOJET: İdman pistinde müthiş formda görüntü veren safkan çok dikkatimi çekti. Kısa mesafeli sürat yarışında iyi bir yer tutması halinde, müsait kilosu ve etkili aprantisinin de katkılarıyla etkili bir sprint sergilemesini beklediğim isim koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

10.7.9.3.4.11.1
3-POWER LOVE // 1.2.4.8
1.9.4.6.3
7.6.1
12-ŞENGÖNÜL
10.7.4.6.8.1.2.12


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN