YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Temmuz 2016 Cuma

Kurtiniadis Kurtiniadis

15 Temmuz Kurtiniadis İZMİR Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

OĞLUM İSMAİL: Koştuğu ilk yarışında da önerdiğim safkan orijin itibari ile daha yatkın olduğu kum pistte yarışacak olmasından dolayı ilk yarışına oranla daha etkili olacaktır.


INFERNO: Uzun aradan sonra koştuğu 2 yarışını kazanan klas safkan son yarışında aşırı bekleme yapınca yetiştirmekte zorlandı ve ikincilikle ayrıldı. Bugün için aynı hataya düşmemesini umud ederek, süratli gidecek yarışı müthiş düzlük sprinti ile kazanmasını bekliyorum. BANKOM


BURAKŞAH: Verdiği aradan sonra kendisine ters gelecek mesafede sıkıştırılmadan yarış gören kalite safkan, idmanlarında sağlıklı görüntü vermesiyle, kendisi için ideal pist ve mesafede yarışacak olmasından dolayı etkili performans beklediğim isimdir.


ESER: İlk yarışında müthiş bir süratle koşuyu forse ederek en yakın rakibine 1,20 sn fark yaparak kazanan safkan, ikinci yarışında kum pistte ve ikinci yarışı olması sebebiyle kendisine uzun geldiğini düşündüğüm 1400 de etkisiz bir görüntü verdi. Bugün kendisinin uyumlu olduğu çim pistte ve 100 metre daha kısalan mesafede starttan çıktığı gibi etkili bir performansla kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.


POWER OF BROTHERS: Uzun süredir takibimde olan safkan, ilgilileri tarafından çeşitli varyasyonlar denenerek koşturulduğundan dolayı istikrarsız performanslar sergiliyor. Bugün tekrardan takısız  olarak yarışacak olan safkan yarışın biraz süratli gitmesi halinde etkili düzlük sprinti ile sonuç almasını beklediğim isimdir.EKİN BURCU: Verdiği 5 aylık aranın ardından ağır kilolarla gördüğü koşular ile kondüsyon açığını büyük ölçüde kapattı. Bugün normale dönen sikleti ve daha önce yarış kazandığı aprantisi idaresinde yarışacak olmasından dolayı, güzel idman görüntüsüne de dayanarak etkili bir performans sergilemesini bekliyorum.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (172,80TL)

7.4.6.2
2-INFERNO
7.3.2.4
3.2
6.2.11.7.3.8.9.5.10
17.13.14.8.1.2.15.9.6.3


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN