YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

15 Temmuz Mert Adam İSTANBUL Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Aramıza yeni katılan yazarımızın tahminlerini takipçilerimize faydalı olacağını umuyoruz. 

1.AYAK: 7-YARALI KURT şimdiye kadar çoktan maidenden çıkması gerekirdi. Koştuğu üç maiden yarışta Kazdağı, Köstebek, Torosdağı gibi safkanlara takıldı. Geçildiği safkanlar KV ve Açık yarışlarda boy gösterdiklerini görüyoruz. Son koşularına oranla uygun grup yakalayan safkan adını birinciliğe yazdıracaktır, kuponlara banko öneriyorum.

SIRALAMAM: 7 BANKO 

2.AYAK: 3-POWER LOVE Adana çim pistte şartlı 1 koşu ile yarış hayatına parlak bir birincilikle başlayan safkan yaşadığı bazı küçük sıkıntılarından dolayı bir süre geri alındı, yaklaşık 8 ay aradan sonra fazla üzerine gidilmeden iki koşu koşmuş olup artan formuyla sevdiği kısa mesafede kazanmaya en yakın safkan olacaktır. 1-SANMARİNO, 2-DESTİNO favorimin eksik koşması durumunda devreye girecek safkanlardır. 

SIRALAMAM: 3 // 1,2

3.AYAK: Yarışın yüksek tempoda koşulacak olması şansını artıran 6-MY BILLIONARIE ilk şansı veriyorum. Yarışı ön grupta takip edip sonuca gitmek isteyecek olan 4-İLKAAN, kaba kum ve çim pistte parlak koşuları bulunan 5-KREACHER ve son olarak eğer rakiplerine temposunu kabul ettirip önde fazla yıpranmazsa 7-MY ROYALSUN bu koşuda şans verdiğim safkanlardır. 

SIRALAMAM: 6,4,5,7 

4.AYAK: 4-DENİZCANİM koştuğu ilk yarışında tecrübeli rakipler yanında maidene veda ederken gerek eşgal olarak gerekse yarışın her yerinde kendinden emin ve mücadele gücü yüksek bir görüntü sergiledi. Daha da geliştirdiği kondüsyonuyla bu gruba da üstünlük sağlamasını bekliyorum. 1-NALAN SULTAN tek ciddi rakip olur. 

SIRALAMAM: 4,1 

5.AYAK: 4-NUR GÜCÜ ilk yarışında fazla sıkıştırılmayan safkan bu sefer kazanmaya yakın isim olacaktır. 1-AGAH bir süre geri alınsa da iç piste 600/42. 400 27,8 R çalışmasıyla formunu geliştirdiği gözlerden kaçmıyor. 12-SENGONUL, 6-TİLKİ, 13-TETİNA sırasıyla bu zorlu koşuda şans verilmelidir. 

SIRALAMAM: 4,1,12,6,13 

6.AYAK: 8-ZAL sert temposuyla çıktığı gibi kazanabilir ilk şansı bu safkana veriyorum. 10-TURBOJET her ne kadar güven veren bir safkan olsa da bir yarış var bir yarış yok koşunun gidişatı şansını artırıyor önde kaçacak rakibini yakin takip edip virajdan sonra yapacağı bindirmeyle sonuca ulaşabilir. 4-HASANABİ ağır kilodan etkilenmezse sonlardaki sprintiyle etkili bir koşu gelebilir. Starttan sağlıklı bir çıkış yaparsa 1-AZELHAN, 7-MASTARDAGLI ve son olarak 6-KIZILTUĞLUM yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 8,10,4,1,7,6 


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN