YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Temmuz 2016 Cuma

Gizli Eküri

15 Temmuz Veliefendi Saatçisi İstanbul Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Ayak dişi koşusu olup patlamaya müsait olan bu koşuda bir çok isim birbirinden tehlikelidir. ekili kan hatti ve bu mesafedeki derecesi dolasıyla benim favorim Doğu Güzeli olacaktır olabildiğince at yazılma taraftarıyım. İlkadım arkası etkili bir ikincilik alan birincilik mücadelesini son metrelere kadar bırakmayan seyranım hazır görüntüsü ile favorinin en büyük rakiplerınden olacaktır. Apranti Burak Averbak'ın cezasi bitti ve epey bir aradan sonra at binmeye başlayacak olan Averbak bugün bu yarış eksikliği kapatmış olarak sahaya çıkacak olursa Kızım Dilşah ile çok tehlikeli olacaktır. Gördüğü uzun soluklu yarışlar sonrası Altın KRAL YARALI KURT daha sonra şans vereceğim isimler olacaktır. Koşunun süprizini yapmaya uygun gördüğüm ilk yarışında 3,85 ganyan ile sahaya çıkanAvcı batur olacaktır.
9-11-10-1-7-6-2
2. Ayak Ben bu koşuda herkesin aksine tek atılmasından veyahutta az atla geçilmesinden yana değilim Adalı ekürisinin atlarında belli başlı bir takım problemler olduğu belli Kiss Your Hands son koşusunda yarış içinde hiç zorlanılmadı.. 29 gün aradan sonra bu koşu özenle mi seçildi bilinmez ama Efsane Kısrak Chi'nin yavrusu ilk defa çim piste çıkacak olan Chi Bomb ön grubunun çok arkasına düşmediği takdirde etkili sprinti ile yarışı kazanmasını bekliyorum. Annesi Dişi Tay denemeyi kazanan ardından Gazi koşusunda 3. olan bu tayın annesinin kan hattının hakkını vereceğini çim koşularda sınıf atlayacağını düşünüyorum. Daha sonra rakipleri Power love Destino San Marino Hız delisi ve 2 koşu üst üste yarış kazanmadan kısa vade koşturulan potansıyellı safkan Dark Chocolate olacaktır.
7-3-2-1-4-8
3. Ayak Süratli koşuları seven etkili beklemeler sonucu güzel neticeler elde eden My Bıllıonaıre düzlükle beraber ön düşüp yarışı kazanmasını bekliyorum. Süpriz arayanlara ise Son of a Legendi öneriyorum.
6-1-7-4-3-5-9
4. Ayak Nalan sultan etkili çalışmaları ile koşunun en büyük favorisidir küçük kuponlarda uygun kilosu ile tek atılabilecek olan safkanın rakipleri şu şekildedir. Potansiyelli astana ilk defa çim piste çıkacak olsa da ihmale gelmez.
1-6-7-2-4
5. Ayak Son yarışından Duden tarafından bariz foullere maruz kalan Şengönül bugün bir tek daha Sihirbazın ısrar etmesi ile günün en sağlam bakosudur.
12
6. Ayak Daha önce minif reis Atlıooğlum gibi isimlerin yanında en önlerden sıra verdiğim Zal bugün tekrar uygun grup ve uygun mesafede koşacak olması onu favorim yapıyor. Mastardağlı'nın tamponlarına mağruz kalan yarış içinde yalpalayan jokey yüzünden kaybeden Zal bugün tekrar Manav ile start alacak etkili bir jokey ile koşuyor olsa alternatif tek olacak safkan tecrübesiz aprantisi ile sıkıntı yaşama riskini göz önünde bulundurarak sıralamam şu şekilde olacaktır. Bu koşuda süpriz arayan yarışsevelere ise 5 numaralı Canakırı
öneriyorum..
8-7-10-4-6-1-5

İSTANBUL ALTILIM

9-11-10-1-7-6
7-3-2-1
6-1-7-4-3-5

1-6-7
12 ŞENGÖNÜL
8-7-10-4-6

129.60 TL19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN