YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BÜŞRAHATUN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.JUNYIR SANCAK (2) en yakın takipçisi olacaktır.DURMAZOĞLU (1) ve TEKBABA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AKÇİLDEDE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HÜLYAKIZ (4-2) ciddi rakibi olacaktır.FOURWAY (3) ve QUEEN VICTORY (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ARTUNYILDIZI (1) ve ÇELİKÇİÇEĞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KINALI BEBEK (3) en yakın takipçileri olacaktır.GEÇİTYOK (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Artan formuyla TEKÇAPKAN (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RONAYCAN (12) en yakın takipçisi olacaktır.ENİSKEREM (3) ve TATLIÇOCUK (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MUSTANG SALLY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.THE FLAMINGO (2) en yakın takipçisi olacaktır.DAÇAPİ (7) ve ÇINAR EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla WHITE CREST (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALISA (1) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECTO SON (7) ve MISTER LOBA LOBA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (5) ve VİCDANSIZ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEMRE (6) ciddi rakipleri olacaktır.EFSANETAY (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla HECOANA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞEKERTANESİ (12) en yakın takipçisi olacaktır.MIZARLI (7-10) ve BABAKAFKAS (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki SOĞUKKANLI (9-5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ICE FOUNTAIN (1) en yakın takipçisi olacaktır.AIGAI (4) ve ARENA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN