YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BÜŞRAHATUN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.JUNYIR SANCAK (2) en yakın takipçisi olacaktır.DURMAZOĞLU (1) ve TEKBABA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AKÇİLDEDE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HÜLYAKIZ (4-2) ciddi rakibi olacaktır.FOURWAY (3) ve QUEEN VICTORY (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ARTUNYILDIZI (1) ve ÇELİKÇİÇEĞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KINALI BEBEK (3) en yakın takipçileri olacaktır.GEÇİTYOK (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Artan formuyla TEKÇAPKAN (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RONAYCAN (12) en yakın takipçisi olacaktır.ENİSKEREM (3) ve TATLIÇOCUK (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MUSTANG SALLY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.THE FLAMINGO (2) en yakın takipçisi olacaktır.DAÇAPİ (7) ve ÇINAR EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla WHITE CREST (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALISA (1) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECTO SON (7) ve MISTER LOBA LOBA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (5) ve VİCDANSIZ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEMRE (6) ciddi rakipleri olacaktır.EFSANETAY (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla HECOANA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞEKERTANESİ (12) en yakın takipçisi olacaktır.MIZARLI (7-10) ve BABAKAFKAS (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki SOĞUKKANLI (9-5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ICE FOUNTAIN (1) en yakın takipçisi olacaktır.AIGAI (4) ve ARENA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN