YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KUPALIM (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.HARZEMŞAH (1) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (4-3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Formda olan SOYLU GÜZEL (2-5) koşudaki favori isimdir.DIAMOND FLAME (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRIZE FOR (1) ve HUMA KUŞU (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ERTUĞRUL (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.AMIGRA (4) en yakın takipçisi olacaktır.BADARBUNGA (1) ve SAWYER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÖZYEL (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASARLI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOŞANAĞA (5) ve SEYYAHKIZI (7-10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki GERGERİLİ BURHAN (6) ve KUPA ASI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MERAM (4) ciddi rakipleri olacaktır.GÖZ DAĞI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan SALAMIS (4) koşudaki favori isimdir.DIAGEO (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER TICKER (2) ve TERRA BAY (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla BİLDENHAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ KRALLIĞI (2) en yakın takipçisi olacaktır.MARİSSA (7) ve KIZILTUĞ (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki HÜNKAROĞLU (2-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAYÜREK (3) en yakın takipçisi olacaktır.HASOĞLU (1) ve MİNİF REYİS (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN