YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KUPALIM (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.HARZEMŞAH (1) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (4-3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Formda olan SOYLU GÜZEL (2-5) koşudaki favori isimdir.DIAMOND FLAME (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRIZE FOR (1) ve HUMA KUŞU (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ERTUĞRUL (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.AMIGRA (4) en yakın takipçisi olacaktır.BADARBUNGA (1) ve SAWYER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÖZYEL (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASARLI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOŞANAĞA (5) ve SEYYAHKIZI (7-10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki GERGERİLİ BURHAN (6) ve KUPA ASI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MERAM (4) ciddi rakipleri olacaktır.GÖZ DAĞI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan SALAMIS (4) koşudaki favori isimdir.DIAGEO (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER TICKER (2) ve TERRA BAY (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla BİLDENHAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ KRALLIĞI (2) en yakın takipçisi olacaktır.MARİSSA (7) ve KIZILTUĞ (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki HÜNKAROĞLU (2-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAYÜREK (3) en yakın takipçisi olacaktır.HASOĞLU (1) ve MİNİF REYİS (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN