YENİ
UNUTMAYIN! SİTEMİZİN DEVAMLILIĞI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK VE SİTEMİZİ TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARINIZA ÖNEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KUPALIM (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.HARZEMŞAH (1) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (4-3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Formda olan SOYLU GÜZEL (2-5) koşudaki favori isimdir.DIAMOND FLAME (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRIZE FOR (1) ve HUMA KUŞU (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ERTUĞRUL (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.AMIGRA (4) en yakın takipçisi olacaktır.BADARBUNGA (1) ve SAWYER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÖZYEL (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASARLI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOŞANAĞA (5) ve SEYYAHKIZI (7-10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki GERGERİLİ BURHAN (6) ve KUPA ASI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MERAM (4) ciddi rakipleri olacaktır.GÖZ DAĞI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan SALAMIS (4) koşudaki favori isimdir.DIAGEO (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER TICKER (2) ve TERRA BAY (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla BİLDENHAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ KRALLIĞI (2) en yakın takipçisi olacaktır.MARİSSA (7) ve KIZILTUĞ (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki HÜNKAROĞLU (2-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAYÜREK (3) en yakın takipçisi olacaktır.HASOĞLU (1) ve MİNİF REYİS (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.