YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Temmuz Mert Adam ANKARA Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Zor bir koşu ile güne basliyoruz. 6 MOBANGO son koşularına oranla normale dönen kilosuyla rakiplerinin bir adim önünde tutuyorum.özellikle sawyerin süratlendireceği bu koşuda hemen peşinde pozisyon alıp düzlüğe çıkılmadan yapacağı bindirmeyle bir anda liderliği alıp fotoya kadar rakiplerinin tüm ataklarına direnebilir. 1 BABARDUNGA grubun nitelikli safkanı olup şayet ilk kez çıkacağı uzun mesafeden etkilenmezse uygun grupta çok şanslıdır. Küçük kuponlara bu iki safkan yeterli olabilir, bu safkanlar beklenilenin altında koşarsa bence koşu karışacaktır. Geniş kuponlara bu ayak kapatılarak rahat bir yarış izlenmelidir. 

SIRALAMAM: 6,1//.2,5,4,3,8,7,9

2.AYAK: 1 EMMİ kendisi kadar ayağına çabuk bir safkan yok startla birlikte öne düşüp temposunu kabul ettirirse bir beyaz bayrak ayna yarısı bize izlettirebilir. 2 ASARLİ son koşularına oranla nispeten uygun grupta start aliyor agir kilosu sorun yaşatmazsa çok etkili bir koşu bekliyorum. 5 KOŞANAĞA yarışın temposuna ayak uydurabilirse sonlardaki bitirici sprintyle rakiplerini üzebilir, 6 ÖZYEL ve İzmir'de başarılı koşularını izlediğimiz 3 ALDERAMİN yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

SIRALAMAM: 1,2,5,6,3

3.AYAK: 6 GERGERİLİ BURHAN formunun zirvesinde olup uyum sağladığı jokeyiyle ve sevdiği uzun mesafe uygun kilosuyla bu rakiplerini de mağlup edecektir, günün en sağlam bankosu olarak yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 6 BANKO

4.AYAK: 4 SALAMİS ve 1 DİAGEO ikilisinden en az hata yapan kazanacaktır bu iki safkan ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 4,1

5.AYAK: 1 BİLDENHAN koşu üzerinde kendisine press uygulayacak bir safkan yok stardan çıktığı gibi kazanabilir.şayet rakipleri ile arasındaki kilo farkından etkilenip sonlarda tempo kaybederse 4 KİZİLTUĞLUM adeta gölgesi olacaktır rakibinin hemen arkasında pozisyon alıp tempo kaybetmesini bekleyecektir. 2 ATEŞ KRALLİGİ ve sürpriz isim olarak 3 GOKKURT bu koşuda önereceğim şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 1,4,2,3 

6.AYAK: 11 COŞAN MERİÇ boş kilosuyla bu koşuda benim favorimdir. Sonlardaki bitirici sprintiye kazanmaya yakındır. 8 MİNİF REİS lehine şartlarda start alıyor düzlüğe yıpranmadan sermayeli çıkarsa rakiplerini tum ataklarına direnebilir. 3 KARA YÜREK, 2 HUNKAR OĞLU koşuda şanslı olabilecek safkanlardır. 

SIRALAMAM: 11,8,3,2


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN