YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

17 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken ERTAŞ (4), SONERCAN (7), SENYENERSİN (6) ve ATEŞBABA (1) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Uyumlu jokeyiyle başarılı yarışlar sergilemiş olan AK DIAMOND (1), etkili koşularıyla dikkat çeken ZIPPY (6) ve usta jokeyiyle URFAGÜLÜ (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla COPPERFIELD (2) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken DESPOT (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İstikrarlı koşularıyla YOLDAŞ (4) ve iyi form durumuyla YOL BULAN (2) ciddi rakipleri olup ekürili YOLALAN (3-7) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KATSUYA (3), çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken KEPEZ STORM (5) ve MY SWEET LADY (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. ALLSHANTI (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız FOULITA (3), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren KAİNAT (6), Mİ BOMBON (8) ve WARRIOR GIRL (10) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Yarış hayatının ilk startını alacak olan taylardan başarılı hazırlıkları ve usta jokeyiyle ERTEMİZ (3) ilk şanslı isimdir. RACİ (6) ciddi rakibi olup ÖNDEREFE (5) ihmal edilmemelidir. KİLİT TAŞI (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren PAYİTAHT (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Usta jokeyiyle CİHANIM (3) ve çim pistteki tek koşusunu da kazanmış olan CHICAGO (5) ciddi rakipleri olup HOSLİ (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken EUPRHATES (4) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan VICTORY IS OURS (8) ciddi rakibi olup IMPULSIVE (5) ihmal edilmemelidir. MIDNIGHT MAGIC (6) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Start aldığı iki koşuda da pist ayrımı yapmadan başarılı birincilikler elde etmiş olan ALPTUĞHAN (2) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. FECIR (7) ciddi rakibi olup BEYAZ KULE (1) ve BURCUSULTAN (6) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN