YENİ
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

17 Temmuz Mert Adam İSTANBUL Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olan taylara başarılar dileyerek yorumlarıma geçmek istiyorum. ERTAŞ idman ve galoplarinda adeta göz okşuyor özellikle 1000/ Ç 1.07.8 galobuyla piskin bir görüntü çiziyor ilk şansı veriyorum. Hazırlıkları olumlu 5 KONÇERTO, 1 ATEŞBABA, 6 SENYENERSİN ilk planda düşünülmelidir. 7 SONERCAN, 8 TUMBULGÜDNAN ve her ne kadar orjin olarak kuma daha yatkın olsa da 9 YILDIRIMTAY kuponlara yazilmalidir. 

SIRALAMAM: 4,5,1,6 // 7,8,9

2.KOŞU: 6 ZİPPY yarışın gidişatı lehine gözüküyor. URFA GÜLÜ ve AKDIAMOND'ın numara kapma mücadelesini en iyi şekilde değerlendirecektir. Sonlardaki sprintiyle kazanmasını bekliyorum. 

SIRALAMAM: 6.//1,5

3.KOŞU: 7 BİLGEKURT son haftalarda artan bir forma sahip ekürisinin de desteğiyle rakiplerine oranla müsait kilosuyla koşuyu kazanmasını bekliyorum ve banko öneriyorum.

SIRALAMAM: 7 BANKO

4.KOŞU: 3 KATSUYA Börteçine'nin tempo vereceği koşuda rakibini iki takip edip son viraj dönüldükten sonra ataklarını arttırıp rakibiyle fazla mücadeleye girmeden atlatabilirse kolay bir birincilik gelecektir. Olası bir kapışmadan yarış erken süratlenirse 5 KEPEZ STORM, ağır kilolara alışkın 2 ALLSHANTİ, tedavi sonrası yarış gören 4 MY SWET LADY ve önde boş kalırsa 9 BÖRTEÇİNE bu zorlu koşuda şanslı olacak safkanlardır. 

SIRALAMAM: 3,5,2,4,9

5.KOŞU: 8 MİBOMBON son yarışında tam sprinte kalkacakken öndeki üç rakibinin arasında sıkışarak tempo kaybetti akabinde jokeyi safkanı dışa alarak oradan yaptığı ataklarla yarışa devam etti öğün için yakın arayla ikinci kalan safkan bugün aynı hataya düşmezse çok diri görüntüsüyle kazanmaya yakındır. 3 FAULİTA, 6 KAİNAT, yarışın yükünü çekecek olan 10 WARRiOR GİRL bu ayak için yeterli gördüğüm kısraklardır. 

SIRALAMAM: 8 // 3,6,10

6.KOŞU: Rakiplerine oranla daha hazır bir görüntü çizen safkanlar. 3 ERTEMİZ, 6 RACİ, 5 ÖNDER EFE, 9 TEKİRDAĞLİ arasında geçecek bir koşu bekliyorum. 

SIRALAMAM: 3,6,5,9 

7.KOŞU: 3 CİHANİM son yarışlarına oranla müsait bir grupta koşan safkan sevdiği uzun mesafeli yarışta kazanmaya yakındır. 5 CHİCAGO grup biraz sert gözükse de rakipleriyle arasındaki kilo farkını en iyi şekilde değerlendirecektir. 1 PAYİTAHT ve 2 HOSLİ bu ayak için yeterli olacak safkanlardır. 

SIRALAMAM: 3,5,1,2 

8.KOŞU: 7 ROCKET MEN daha başarılı koştuğu piste tekrar kavuşan safkan nispeten tempolu gidecek olan koşuda zamanında yürürse rakiplerini mağlup edebilir. 4 EUPRHATES rakipleri biraz sertleşse de çok formda yine kazanabilir, 8 VİCTORY IS OURS, 1 ABBAS YOLCU ve son olarak 5 IMPULSIVE ikramiyeyi ahırlarına götürmek için çetin bir mücadeleye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 7,4,8,1,5

9.KOŞU: 2 ALPTUĞHAN son yarışı gerçekten müthişti son 400'de düzlük boyunca bir atın önü bu kadar kapanır mı? Jokeyi safkani içeri alıyor öndeki safkanlar içe kayıyor safkan dışa çıkmak istiyor öndeki rakipleri bir içe bir dışa zig zag çiziyor son metrelerde dıştan öyle kuvvetli bir sprintle yarış kazandı tek kelimeyle müthişti, uzak kazanacağı bir yarışı potada kazanmak zorunda kaldı. Müsait grupta hat-trick yapacaktır.

SIRALAMAM: 2 BANKO 


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN