YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

17 Temmuz Mert Adam İZMİR Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Zor bir handikap koşusuyla altılı ganyan başlıyor sürpriz bir sonuç çıkma ihtimali çok yüksek gözüküyor. 6 GHOST OF DARKNESS bilinen sert temposuyla çıktığı gibi kazanabilir ilk şansı veriyorum, 2 BLACK SUN son yarısına oranla rakipler biraz daha müsait erken öne düşüp kendini yıpratmazsa başarılı bir koşu bekliyorum, 5 SİDELİ yarışın temposuna erken uyum sağlarsa rakiplerini geçmekte fazla zorlanmayacaktir. 7 MY SPACE son çim yarısını ölçü almıyorum be sefer çok farkı koşacaktır. Küçük kuponlara bu safkanlar yeterli olabilir geniş kuponlara bu ayak kapatılarak rahat bir yarış izlenmelidir. 

SIRALAMAM: 6,2,5,7.//3,8,9,11,1,4,12,10

2.AYAK: 10 MY FUUNYLOVE son yarışını fotada kaybetti. Bugün sevdiği koşullarda koşuyor, özellikle Aylişko ve Pendik Fırtınası'nın çok yüksek tempolara çıkaracağı bu koşuda sonlardaki bitirici sprintiyle koşuyu kazanacaktır. Günün en sağlam bankosu olarak yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 10 BANKO 

3.AYAK: 8 PRECİOUS JEWEL Santino, Rumba, Kreacher gibi başarılı safkanlarla babadan kardeş olan tay idmanlarda çok güzel işler sergiliyor. Mak. 400. 23,2 rahat provası rakiplerine göre gayet olumlu bu havasını yarışa yansıtırsa kolay bir birincilik bekliyorum. 6 KÖREBE,11 WRİTE TO ELLİE, 9 QUENSS DREAM, 10 WİNTER TUANA şanslı olabilecek taylardır. 

SIRALAMAM: 8.//.6,11,9,10 

4.AYAK: 6 GÖRKEM BEY bu grupta da kazanmaya en yakın isim olacaktır. 7 SEÇKİNER, 5 TANAÇAN, 8 BARİYER favorinin hata yapmasını bekleyeceklerdir. 

SIRALAMAM: 6,7,5,8 

5.AYAK: 6 FERAY SULTAN bu sefer denk rakipleri arasında start alıyor, boş kilosuyla kazanmaya yakindir. 1 SULTANPELİN,12 İÇİL diğer şanslı olabilecek safkanlardır.

SIRALAMAM: 6,1,12

6.AYAK: 8 YİĞİTSOY verdiği ara sonrası iki koşu görmüştür. Bazı sıkıntıların öturü safkan gerçek gücünü sahaya yansıtmıyor. Aslında potansiyeli yüksek bir taydir, binicisinin yaptırdığı son yarış galobu gayet parlak bu görüntüsünü yarışa yansıtırsa çok başarılı bir koşu bekliyorum. 7 ONUR önde boş kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir, sevdiği çim piste çıkacak olan 3 KATI KAZAN ve 2 KABAKÇI bu ayak için yeterli olacaktır. 

SIRALAMAM: 8,7,3,2 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN