YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

18 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

18 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IRMAK SULTAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ELİF NUR (3) ciddi rakibi olacaktır.QUEEN ECEM (5) ve DURMAZKIZ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan HAYATI CEDİD (3) koşudaki favori isimdir.GÜLRUH HATUN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BALIKLIOVALI (5) ve DİRANŞAN (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki JUST ANGRY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.LEGEND OF CARIA (6) en yakın takipçisi olacaktır.BABA ERKUL (1) ve YOSUN SULTAN (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan PARTY LOVER (2) koşudaki favori isimdir.ÇAĞLAÇAĞLA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LEGA NORD (3) ve MIAMI BEACH (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki CAMELOT (2) ve TURAP (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOWMAN (4) ciddi rakipleri olacaktır.DIBLANZADE (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla TUĞBEY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERKALP (2) en yakın takipçisi olacaktır.ALDUT (4) ve AĞAKAFKASLI (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki KİBARHATUN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAKAÇAN (10) en yakın takipçisi olacaktır.ÜZÜMKAYA (2) ve KARA KANTOS (1) sonraki ihtimallerdir.


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN