YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

18 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IRMAK SULTAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ELİF NUR (3) ciddi rakibi olacaktır.QUEEN ECEM (5) ve DURMAZKIZ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan HAYATI CEDİD (3) koşudaki favori isimdir.GÜLRUH HATUN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BALIKLIOVALI (5) ve DİRANŞAN (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki JUST ANGRY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.LEGEND OF CARIA (6) en yakın takipçisi olacaktır.BABA ERKUL (1) ve YOSUN SULTAN (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan PARTY LOVER (2) koşudaki favori isimdir.ÇAĞLAÇAĞLA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LEGA NORD (3) ve MIAMI BEACH (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki CAMELOT (2) ve TURAP (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOWMAN (4) ciddi rakipleri olacaktır.DIBLANZADE (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla TUĞBEY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERKALP (2) en yakın takipçisi olacaktır.ALDUT (4) ve AĞAKAFKASLI (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki KİBARHATUN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAKAÇAN (10) en yakın takipçisi olacaktır.ÜZÜMKAYA (2) ve KARA KANTOS (1) sonraki ihtimallerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN