GanyanTime.com
YENİ

18 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

18 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KIZIMESRA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RİO KARNAVALI (2) en yakın takipçisi olacaktır.GAZEVAN (4) ve KIZIM İDİL (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ÇALIK (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞAHDEMİR (2) en yakın takipçisi olacaktır.EDEBEY (1) ve ZORLUAT (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BAILAMOS (1) ve HARPUTLU (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SCHOOL DANCER (4) en yakın takipçileri olacaktır.BÜYÜK AJİBA (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Formda olan KING KAISER (2) koşudaki favori isimdir.MİHMANDAR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BALYECİ SALİH (1) ve YILDIRIMKIZ (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla WIND RUNNER (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLUE POWER (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEAUGAZON (8) ve MADEMOISELLE (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi durumdaki KOLAÇAN (5-3) ve DURDEN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAPTANTOR (4) ciddi rakipleri olacaktır.KESKİNNAZ (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.