YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

18 Temmuz Mert Adam KOCAELİ Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK:2 RİO KARNAVALİ  eksik koştuğu  çim pistteki  koşularını fazla önemsemiyorum. etkisiz kaldığı İzmir pistinden sonra daha etkili olduğu koceli kum pistine tekrar kavuşan safkan kazanmaya yakindir.4 GAZEVAN ,1 KİZİMESRA en ufak hatayı affetme yeceklerdir. 

SIRALAMAM: 2,4,1.                   

2.AYAK:5 ÇALİK koşan safkanlar arasında temposuna ayak uyduracak bir safkan yok startla birlikte öne hamle yapıp liderliği alacaktır aldığı bu liderleği rakiplerini yanina yaklaştırmadan  fotaya kadar sürecekdir.BANKO oneriyorum.       

SIRALAMAM: 5  TEK.                       

3.AYAK:2 BÜYÜK AJİBA ankara pistinde A3 grup yarışında tabelayi tamamlarken gösterdiği performansi çok beğendim. bu koşunun yükünü çekecek olan safkana  ilk şansı veriyorum.4 SCOLL DANCER muhtemelen önde kaçan rakibinin peşine takılıp tempo kaybetmesini bekleyecektir,3 HARPUTLU yarışın temposuna erken ayak uydurursa son metrelerde yapacağı güzel sprintle yarışi kazanabilir 7 TOYGER  lion heart temsilcisi safkandan kaba kumda çok farklı bir performans bekliyorum sağlam kuponlara mutlaka yazılmalıdır.1 BAİLAMOS agir kilosu sorun yaratmazsa etkili bir koşu gelebilir ve son olarak 5 BUENOS DİAS yazılarak rahat bir yarış izlenilmelidir.                             

SIRALAMAM: 2,4,3,7,1,5.                                       

4.AYAK:2 KİNG KAİSER edindiği tecrübeyle Maidena veda edebilir. Küçük kuponlara alternatif banko oneriyorum. 5 YILDIRIM KIZ koşunun tek kisraği hazırlıklari gayet olumlu olup en ufak hatayı affetmez. 4 MİHMANDAR kuponlara sürpriz isim olarak yazılmalıdır.      

SIRALAMAM: 2.//.5,4.                                          

5.AYAK:9 SİLVERADO son ikinciliğiyle formunu geliştirdiğini bize gösteren safkan boş kilosuyla dikkat çekiyor şayet starda fazla oyalanmazsa nispeten uygun grupta kazanabilir. 8 BEUGOZAN son yarışıni kazandıktan sonra formunu muhafaza ediyor bir kez daha fotayi önde geçebilir. 6 PETESBURG ,5 BLUE POWER kuponlara öncelikle yazılmalıdır. Geniş kuponlara  bu ayak kapatılarak rahat bir yarış izlenilmelidir.                     

SIRALAMAM:9,8,6,5,//3,2,1,7,4.                                  

6.AYAK:2 DURDEN Sürpriz bir şekilde İstanbul çim piste kazanan kaizbert temsilcisi safkandan  ilk kez çıkacağı kum pistede başarılı bir koşu bekliyorum.1 KESKİNNAZ, 5 KOLAÇAN  binicisi tarafından özenle hazirlanan 8 LARA koşunun bomba ismi olabilir mutlaka kuponlara yazılmalıdır.                       

SIRALAMAM: 2,1,5,8                 


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN