YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken ekürili BEDDISH (1-3-7) ve ekürili GLEN (6-5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SUN OF RACING (4) ve WOW SO COOL (8) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşusunu rahat kazanmış olan BRIGITTE (3) ve son yarışlarıyla dikkat çeken BIXI (4) ilk şanslı isimlerdir. DURAN AĞA (1) ciddi rakipleri olup MAYTENALLY (2) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki son koşularını kazanmış olan ALARAM (2) ve son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu BABA İHSAN (10) ilk şanslı isimler olup DAŞTANBEY (7) ciddi rakipleridir. SARPBEY (3) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu rahat kazanmış olan hafif kilolu ORMANCI DAYI (8) ilk şanslı isimdir. Uyumlu jokeyiyle ÖZREİS (7) ciddi rakibi olup YEMCİREŞİT (4) ihmal edilmemelidir. SENCERHAN (1) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan etkili jokeyiyle MOTHERLAND (7) ilk şanslı isimdir. Hazırlıklarıyla dikkat çeken JIDICIOUS (1) ciddi rakibi olup AYAN KIZI (5) ihmal edilmemelidir. Ekürili SİNYOR ŞAMİL (2-6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu çok rahat kazanmış olan BORDONARO (5) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken BAWIKAL (6) ciddi rakibi olup MY HEART (2) ve KANDEMİRKIR (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan YÜKSELİM (5) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarını ölçü almadığımız ekürili ULAKÇI (4-2) ciddi rakibi olup KAÇIN GELİYOR (3) ihmal edilmemelidir. KORALAY (1) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan LEFKELİ (3), son yarışını ölçü almadığımız MISTER NO (1), son startıyla dikkat çeken NURKO (5) ve artan form durumuyla SINABUNG (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN