YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusuyla dikkat çeken KRALİÇE HERA (9) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarını ölçü almadığımız RÜZGAR GOLD (4), artan formuyla ARAS FIRTINASI (1) ve hafif kilolu AKYAZILI DİLA (8) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pistteki son koşusunu rahat kazanmış olan OPSTINATE (4), son startını ölçü almadığımız İLKNUR SULTAN (1), artan form durumuyla DECOLTE (3) ve WHO IS THAT CHICK (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan CORITIBA (8), iyi bir form yakalamış olan AKINŞAH (1), etkili jokeyiyle ekürili CLARK KENT (4-2) ve BARRERA (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularını arka arkaya bitirmiş olan PERFECT YILDIZ (1) ve RED ANGEL (7) ilk şanslı isimler olup uyumlu jokeyiyle YOUNG BOND (9) ciddi rakipleridir. BABİ (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ENFRARUJ (10) ilk şanslı isimdir. THE CHAMPION (8) ciddi rakibi olup ADABEYI (1) ihmal edilmemelidir. POLDİ (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren VELİAHTIM (1) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan HANCIOĞLU (2) ve ekürili ÇERKES BEY (4-7) ciddi rakipleri olup KUTLUKHAN (6) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan FENERLİCAN (2) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşusunu ölçü almadığımız ONURLUCAN (1), iyi form durumuyla FİLOZOF TAY (3) ve BÜRKAN (5) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ROYAL SET (6) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış APIKO DORA (1) ciddi rakibi olup SAM SULTAN (10) ve KUTAYHAN (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN