YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Mert Adam ANKARA Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Yüksek tempoda geçmesini beklediğim bu koşuda ön grubun hemen arkasında pozisyon alacak olan 7 DAŞTANBEY virajdan sonra yapacağı ataklarla liderliği alıp bir kez daha  kazanabilir, 4 REİS BABA bu sefer yarışın gidişatı tamamen lehine gözüküyor, sonlardaki etkili sprintiyle bu rakipleri geride bırakabilir. 10 BABA İHSAN boş kilosuyla dikkat çekiyor şayet öndeki liderlik mücadelesinde  fazla yıpranmazsa etkili bir koşu bekliyorum. 3 SARPBEY ve 6 ARAPKIR bu ayak için yeterli gördüğüm  safkanlardır. 

SIRALAMAM: 7,4,10,3,6 

2.AYAK: Hücumda geç kaldığı son yarışında ikincilikle yetinen 7 ÖZREİS'ten bu sefer farklı bir performans bekliyorum. 8 ORMANCI DAYI kazandıktan sonra formunu aynen koruduğu çalışmalarında gözden kaçmıyor bir kez daha kazanabilir. 10 BERKEBEY önde boş kalırsa rakiplerinin tüm ataklarına direnebilir. 4 YEMCİREŞİT çim piste parlak bir görüntü sergilemese de etkili jokeyiyle rakiplerini üzebilir. 6 TANSEL HANIM ve 13 ŞEREFLİCAN yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

SİRALAMAM: 7,8 // 10,4,6,13 

3.AYAK: Rakiplerine oranla çok hazır bir görüntü çizen 4 AŞK ME FLY, 7 MOTHERLAND ve 1 JIDICIOUS ilk planda kuponlara yazılmalıdır. 8 PROMISE ME A SWORD,2 SİNYOR ŞAMİL ve 3 WASAHOF ve 5 AYAN KIZI geniş kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 4,7,1 // 8,2,3,5 

4.AYAK: Ara sonrası dinçlikle kazandığı yarış sonrası formunu muhafaza eden 5 BORDONARA bir kez daha kazanmaya yakın gözüküyor, bu sefer daha hazır gireceği koşuda rakibinden rövanşı almak isteyecek olan 6 BAWİKAL arasında sıkı bir liderlik mücadelesi bekliyorum. 

SIRALAMAM: 5 // 6

5.AYAK: Koşunun yavaş tempoda koşulacak olması bir sürpriz sonuç doğurabilir. 1 KORALAY şayet bu yarış öne düşer yarışa tempo verirse çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum, 6 LENGUR LUNGUR rakipleriyle aradaki kilo farkını değerlendirebilirse günün tatlı süprizine imza atabilir. 5 YÜKSELİM,4 ULAKÇI ve her ne kadar koşunun gidişatı aleyhine olsa da yarışın temposuna erken ayak uydura bilirse 3 KAÇIN GELİYOR acı sprintiyle ikramiyeyi ahırına götürebilir. 

SIRALAMAM: 1,6,5,4,3 

6.AYAK: 3 LEFKELİ ilginç bir safkan tempo verdiği yarışlarda arka grubu dağıtabiliyor nitekim bugünde stili rakipleri olmasına rağmen fazla etkileneceğini düşünmüyorum. Rakipleri peşine takip fotoya kadar mücadele edip zorda olsa kazanacaktır. 

SIRALAMAM: 3 BANKO 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN