YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Mert Adam KOCAELİ Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Oldukça süratli safkanların start alacağı bu yarışta 5 MY DAUGTER bitirici sprintiyle kazanmaya yakındır. 1 AKİNŞAH uyum sağladığı aprantisiyle daha önce kazandığı piste bir kez daha hanesine birincilik yazdırabilir. 3 BARRERA sert gruptaki son yarışı gayet başarılıydı, tekrarlaması halinde çok ters bir yarış bekliyorum. 7 ABRAJ, 6 TIME ATAK ilk planda yazılmalıdır. Geniş kuponlara bu ayak kapatılarak rahat bir yarış izlenilmelidir. 

SIRALAMAM: 5,1,3,7,6,8,4 

2.AYAK: İstanbul pistinde oldukça başarılı yarışlara imza atan 12 GOLDEN PRECTOR'ten kaba kuma yatkın orjiniyle çok iyi bir performans bekliyorum. 9 YOUNG BOND Ankara pistinde başarısız kaldığı yarışını fazla önemsemiyorum, Mehmet Kaya ile adeta bütünleşmiş safkan birinciliğin en güçlü adaylarındandır. 8 AYZA koşunun sürpriz ismi olarak yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 12,9,8 

3.AYAK: İstanbul pistinde çim kum ayırt etmeden basarili yarışlarını izlediğimiz 1 ADABEYİ son yarışlarına oranla uzayan mesafede rakiplerinin bir adım önünde tutuyorum. 6 POLDİ beklentilerin yüksek olduğu bir safkan olmasına rağmen bir türlü kalitesine yakışır netice alamıyor, son koşularına oranla müsait bir grup bulan safkan bu sefer adını birinciliğe yazdırabilir. Ankara pistindeki Maiden mücadelede tabelayı tamamlarken göz dolduran 8 THE CHAMPION en ufak hatayı affetmeyecektir. 4 KROSNODAR, 3 KİNGBURAK, 10 ENFRARUJ bu zorlu koşuda birincilik mücadelesi vereceklerdir. 

SIRALAMAM: 1,6,8,4,3,10 

4.AYAK: 2 HANCİOGLU verdiği ara sonrası gördüğü koşularına ardından artık kazanacak kıvama gelmiş olup kaba kum piste yatkın orjiniyle çok elverişli rakipler yanında günün BANKO safkanıdır. 

SIRALAMAM: 2 TEK 

5.AYAK: 6 BAYDARŞAH bir üst gruptaki yarışını tekrarlarsa rakip tanımayacaktır. 4 SİBİRYALİ aprantisinin safkanı yeterince yarışa teşvik edememesi sonucu son yarışı hayal kırıklığı yaşattı bugün değişen binicisiyle son kötü yarışının izlerini silebilir, her ne kadar bu iki safkan ön planda olsalar da güç ve performans olarak denk safkanlarin start alacak olası sebebiyle ben bu ayak kapatılarak rahat bir koşu izlenilmesi taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 6,4,2 // 1,5,3

6.AYAK: 1 APİKO DORA stardan sağlıklı çıkmaması performansını çok etkiliyor fakat son yarışında tamamen binicisinin hatası yüzünden tabela dışı kaldı startta oyalanıp grubun en gerisinde kaldı daha sonra ilk 800'e yaklaşılırken jokeyi bir anda doldurup ön tarafa hamle yapıp liderliğe kadar geldi viraj dönüldükten sonra gücü tükenen safkan teşviklere cevap veremeyince jokeyi tarafından fazla zorlanmadan kendi halinde yarışı tamamladı. Bugün aynı hataya düşmezse kazanmaya yakin görüyorum. 5 KUTAYHAN ve 6 ROYAL SET loşuda şanslı olabilecek safkanlardır. 

SIRALAMAM: 1 // 5,6 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN