YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

2 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan DİZDAR BEY (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde RUAT (4) favorinin ciddi rakibi olup; ATEŞ KRALLIĞI (2) ve TOMMİKS (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen BESLENEY (2) favorimizdir. İyi durumu ile UÇARER (8) favorinin ciddi rakibi olup; GÖLCÜK ASLANI (3) ve ALBURAK KIZI (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile METİN ABİ (2) ve THE NAVIGATOR (7) birinciliğin güçlü adayları olup; NEW DAY (3) ve RIVER BABE (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşularını kazanan YANIKALİ (5) ve ŞAHİNGÖZ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; BEYBARAN (4) ve ÇIRPANLI (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen MAGRİB (3) favorimizdir. Toparlanan ADONİSİM (1) favorinin ciddi rakibi olup; SELMET (4) ve CANYAKAR (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son dört koşusunu kazanan ATES KUSU (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; AKINŞAH (2),BAWIKAL (4) ve BARRERA (3) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız MISAE (2), son koşusunu kazanan GERGERİLİ BURHAN (5),etkili koşuları ile MATALON (3) ve etkili çim performansı ile SERHUNCAN (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu kazanan OLGO (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde SCARF (3) favorinin ciddi rakibi olup; DERİNİYA (5) ve FAST KHAN (1-6) hata affetmeyecek isimlerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN