YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Temmuz 2016 Cumartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

2 Temmuz Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

 Bugün koşulacak olan Ankara yarışlarında Ömer Kaya'nın ekstra performanslar sergileyeceği isimlerle yarışacak olmasından dolayı, altılı ganyan kaderine doğrudan etki etmesini bekliyorum. 

Herkese bereketli bir gün dileyerek tahminlerime geçiyorum.
THE NAVIGATOR: İlk kez koşacak olan tayın Annesi NAZLUŞ ayağına seri ve yüksek potansiyelli bir kısraktı. Babası da HENRYTHENAVIGATOR olunca kan hattı muazzam derecede yüksek potansiyel barındırmakta. İdmanlarındaki iyi derecelerinin de gösterdiği gibi ayağına seri bir isim olması muhtemel olan tay, ilk yarışında ilgililerinin apranti indirimiyle de kilosunu çok müsait seviyeye çekmeleri çok austaca bir davranış. Start sorunu yaşamadığı takdirde hayatının ilk yarışını kazanırken fazla zorlanmayacağını umut ediyorum. GÜNÜN BANKOSUDUR...


BERRAK: Genel yapı ve koşu stili itibariyle dikkatimi çeken tay son iki yarışında çok dışarılarda dolanmasına rağmen kazanan taylara yakın neticelerde sonuçlar elde ederek sahadan 5.likler alarak ayrıldı. Artan yarış tecrübesi ile birlikte yakın rakiplerinden kilo olarakta 3-5 kilo eksik olarak start alacak olmasından dolayı etkili bir performans beklediğim tay Favorimdir.


ADONİSİM: Grubun satış grubu olması da tüm safkanlardaki çeşitli sorunlardan dolayı başarılı neticeler alamadıklarının tam anlamıla bir göstergesi. Buna rağmen etkili bir performans sergilemesini beklediğim Adonisim Favorim olacaktır. Gidiş hattı konusunda da koşuyu önlerde kabullenmesini beklediğim safkan bunu en iyi yapabilecek jokeyi Ömer Kaya idaresinde startla birlikte ön tarafa gelerek koşuyu bu şekilde takip edecektir. Düzlük üzerinde ise geriden gelebilecek ataklara direnebileceğini düşünüyorum.


ATES KUSU: Yarış yaşamı boyunca en iyi performanslarını sergilediği 1200 kum pistte muazzam form durumu ile katılacak olduğu yarışı, startla birlikte ön tarafa gerelerk forse etmesini beklediğim isim, çok ağır kilosuna rağmen en ideal mesafesinde starttan çıktığı gibi koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup Favorimdir.


MISAE: Koşuyu forse edip sonuç almaya çalıştığı yarışlarında başarılı performanslar sergileyen kısrak bugün de etkili olabileceği gidiş hatta ve rakiplerle yarışacak. Startla birlikte ön tarafa gelerek kendi temposunu rakiplerine kabul ettirecek olan safkan, düşük tempoda geçtiği her metrede koşuyu kazanmak için bir o kadar şanslı duruma gelecektir. Ömer Kaya bu tar uyutma işlerini çok iyi becerebildiğinden dolayı da ekstra bir katkı sergilemesini beklediğim MISAE benim Favorimdir.


LUXANTE: Genel anlamda başarılı bir yarış hayatı başlangıcı sergileyen safkan, sonrasında bir müddet ara verdi. 5 Ay aradan sonra koşmuş olduğu her yarışında sıkıştırılmadan koşturulan isim, gördüğü her yarışıyla da formunu yükseltti Nitekim son yarışında ekstra bir performans sergileyen rakibi Miss Legend'a mağlup olan isim bugün için yine aynı tarzda rakiplerle yarışacak olmasından dolayı son koşusundaki performansını sergilemesi halinde etkili olacak olup Favorimdir.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (TUTAR:155,52TL)

7-THE NAVIGATOR
6.3.4.5.9.2
1.3.5.4.2.6
1.5.4.2
2.3.5
14.2.3.5.4.13

NOT: The Navigator koşmaması halinde şablonum değişecektir. Tekim MISAE olacaktır. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

2.3.4.6.5
6.3.4.5.9.2
1.3.5.4.2.6
1.5.4.2
2-MISAE
14.2.3.5.4.13


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN