YENİ
Sitemizde Yazar Olmak İsteyenlerin Dikkatine! Başvuru yaparken doğru e-mail adresinizi yazdığınızdan emin olun, aksi takdirde size onay-red maillerimiz ulaşmamaktadır. Dilerseniz Facebook ve Twitter sayfalarımız üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

19 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

20 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BORBORE (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEORA (7) en yakın takipçisi olacaktır.CON TE PARTIRO (5) ve DEOMAX (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AZİMLİ ZULUT (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.İNCİR ÇEKİRDEĞİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLHANIM (5) ve MİANUR (13) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki VAĞON (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.MÜCBİR (5) en yakın takipçisi olacaktır.ROJHAT KIZI (9) ve HOZANBEY (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan NASİPLİ (5) koşudaki favori isimdir.PEPE HACI (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MARION COBRETTI (17) ve OLGARHAN (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla DELİ NUSRET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KURTARDEDE (2) en yakın takipçisi olacaktır.ITALIANO (6-9) ve VICTORY CHARM (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GÜLŞİLAN (5) ve SERHOŞ DEDE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARA ATEŞ (6) ciddi rakipleri olacaktır.BABA ABDULLAH (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla VIRGIN PEARL (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEA HORSE (9) en yakın takipçisi olacaktır.MEDOC (7) ve TAY BİKE (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki SEMETEY OĞLU (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.HASKAN (2-7) en yakın takipçisi olacaktır.CAPPADOCIA (6-1) ve ATEŞKES (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.