YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

19 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

20 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BORBORE (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEORA (7) en yakın takipçisi olacaktır.CON TE PARTIRO (5) ve DEOMAX (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AZİMLİ ZULUT (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.İNCİR ÇEKİRDEĞİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLHANIM (5) ve MİANUR (13) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki VAĞON (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.MÜCBİR (5) en yakın takipçisi olacaktır.ROJHAT KIZI (9) ve HOZANBEY (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan NASİPLİ (5) koşudaki favori isimdir.PEPE HACI (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MARION COBRETTI (17) ve OLGARHAN (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla DELİ NUSRET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KURTARDEDE (2) en yakın takipçisi olacaktır.ITALIANO (6-9) ve VICTORY CHARM (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GÜLŞİLAN (5) ve SERHOŞ DEDE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARA ATEŞ (6) ciddi rakipleri olacaktır.BABA ABDULLAH (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla VIRGIN PEARL (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEA HORSE (9) en yakın takipçisi olacaktır.MEDOC (7) ve TAY BİKE (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki SEMETEY OĞLU (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.HASKAN (2-7) en yakın takipçisi olacaktır.CAPPADOCIA (6-1) ve ATEŞKES (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN