YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

20 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda UÇANKRAL (6) ve BAŞMİMAR (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ERAYHAN (2) ciddi rakipleri olacaktır.ZEUS (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: İyi formuyla PAN AMORE (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JUNIOR PIANIST (1) en yakın takipçisi olacaktır.MUCİT (2) ve LORD OF PERA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ALBURAK KIZI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOST ELİ (5) en yakın takipçisi olacaktır.ELANİLİM (6) ve NİLDA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla PEPE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHATHER (1) en yakın takipçisi olacaktır.STRIKE THE SWORD (6) ve BLAZE OF GLORY (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan SANTA PEKAN (8) koşudaki favori isimdir.CRUYFF (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BLUE LION (4) ve METANET (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla MAKTAYMAN (2-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SUHARRY (3) en yakın takipçisi olacaktır.BALLIKAYA (1) ve PAN REKA (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki BUDAKHAN (2) ve SÜVARİOĞLU (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OĞULSEFA (3) en yakın takipçileri olacaktır.ASLANPARÇASI (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla MAN ON FIRE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STORY MOMENT (11) en yakın takipçisi olacaktır.PİRİŞTİNELİ (3-9) ve PANZEHİR (14) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN