YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

20 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda UÇANKRAL (6) ve BAŞMİMAR (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ERAYHAN (2) ciddi rakipleri olacaktır.ZEUS (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: İyi formuyla PAN AMORE (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JUNIOR PIANIST (1) en yakın takipçisi olacaktır.MUCİT (2) ve LORD OF PERA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ALBURAK KIZI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOST ELİ (5) en yakın takipçisi olacaktır.ELANİLİM (6) ve NİLDA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla PEPE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHATHER (1) en yakın takipçisi olacaktır.STRIKE THE SWORD (6) ve BLAZE OF GLORY (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan SANTA PEKAN (8) koşudaki favori isimdir.CRUYFF (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BLUE LION (4) ve METANET (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla MAKTAYMAN (2-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SUHARRY (3) en yakın takipçisi olacaktır.BALLIKAYA (1) ve PAN REKA (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki BUDAKHAN (2) ve SÜVARİOĞLU (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OĞULSEFA (3) en yakın takipçileri olacaktır.ASLANPARÇASI (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla MAN ON FIRE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STORY MOMENT (11) en yakın takipçisi olacaktır.PİRİŞTİNELİ (3-9) ve PANZEHİR (14) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN