YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Kurtiniadis

20 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri (7.616 TL KAZANDIRDI)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

RENGÜL: Hemcinsleri ile koştuğu her yarışında dikkat çekici başarılı sonuçlar alan kısrak, Anneler Günü koşusunda Amankaya arkasında 4.lük elde ederken çok çok başarılı bir performans sergiledi. Ardından Kocaeli pistinde kazandıktan sonra Ankara da koşup İstanbul’a dönen isim başarılı neticeler elde edemedi. Bugüne dönecek olursak, ağır kilosuyla mücadele edecek olsa da denk rakipler arasında yarışacak olmasından ötürü cazip konumda olan kısrak büyük bir sürprize imza atabilir. Dikkat!!!STRIKE THE SWORD: Kazandığı  son koşusunda dikkat çekici bir performans ortaya koyan güçlü kısrak bugün lehine gidiş hattında yarışacak. Öndeki süratli tempoya girmeden hemen arkalarında bekleyeceğini düşündüğüm safkan virajdan sonra liderliği alarak geriden gelen ataklara direnebileceği avansı alarak kazanmasını beklediğim favorimdir.


CRUYFF: Koştuğu ilk yarışında güçlü sayılabilecek rakipleri arkasında başarılı bir dördüncülük elde eden tay yaklaşık bir aylık arada güzel idmanlarla bu koşusuna hazırlandı. Koşu görme avantajının yanında güzel kulvar avantajı da olan klas safkan koşuyu kazanmaya oldukça yakın gördüğüm isimdir.


MAKTAYMAN: Gücüne ve kalitesine her zaman inandığım bir isim Maktayman. Genel olarak ekürinin iyi safkanlarına fedai koşturmayı tercih eden büyük ekürisi safkandaki potansiyeli fark edecek oldular ki, artık safkan gücünün, potansiyelinin dahilinde stiline uygun koşturuluyor. Bugün de grup içerisinde ön tarafa gitmek isteyecek herhangi bir safkan olmadığından dolayı, startla birlikte düşük tempoda liderliği almayı tercihleyecektir. Viraja nefesli bir şekilde çıkması muhtemel olan güçlü safkan, güçlü direnci ile geriden gelebilecek ataklara direnmesini ve kazanmasını bekliyorum. GÜNÜN BANKOSUDUR.


ASLANPARÇASI: Gidiş hattı avantajına sahip olan sprinter isim, etkili jokeyi ile koşuya iştirak edecek. Bu denli süratli isimlerin bir araya geldiği her yarışta şanslı olabilecek potansiyeldeki bir isim olan Aslanparçası, bugün için sabırlı bir bekleme ile koşuya ağırlığını koymasını beklediğim isimdir. Düzlük üzerinde etkili bir sprint yaparak en yakın rakibi olarak  gördüğüm sık koşmakan olumsuz etkilenebilecek olan BUDAKHAN’a hakim olmasını bekliyorum.


MAN OF FIRE: Son yarışını gösterişli bir şekilde kazanırken yarış yaşamının en formda dönemini geçirdiğini düşündüğüm kaliteli safkan bugün yine lehine olan kısa mesafede kulvar avantajı ile yarışacak. Startla birlikte süratli stilini de rakiplerine kabul ettirerek koşuyu forse etmesini beklediğim safkan, müsait rakiplerini geride bırakmaya oldukça yakındır. Alternatif tek adayımdır. Rakipleri şablonumdadır.


ŞABLONUM

2.7.1.6.3.5.9
6.9.5.2.7.1.4.3
1.8 // 4.6
2-MAKTAYMAN
4.2 // 7.8.5.1.6
2-MAN OF FIRE // 15.12.16.11.14.10.13.3.4


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN