YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

20 Temmuz Mert Adam İSTANBUL Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: 7 NİLDA daha çok üst gruplarda görmeye alıştığımız safkan oldukça müsait grupta start aliyor .son katıldığı KV koşuda fazla zorlanmadan galop  niyetine koştuğunu düşünüyorum.aprantisi  hata yapmazsa bu grubu geçecektir.6 ELANİLİM,3 ALBURAK KİZİ ve rakipleri biraz sert olsa da önde boş kalırsa 4 PAMUK NİNE bir sürprize  imza atabilir. 

SIRALAMAM: 7..//.6,3,4

2.AYAK: Kısa mesafe sürat yarisinda supriz bir sonuç çıkma ihtimali yuksek gözüküyor.9 DRY CLAENER koşunun genç safkani bos kilosuyla dikkat çekiyor özellikle son yarısinda toms,ve yagizinoglu gibi safkanlarin hemen arkasında tabeleyi tamamladığı yarisi  gayet başarılıydi tekrarlarsa kazanabilir. 2 PEPE yarışın süratli geçecek olması şansını artırıyor.7 KARA ADİL,1 BAHATHER,6 STR THE SWORD,5 BLAZE OF GLORY ve son olarak 4 CRASSUS yazılarak rahat bir yarış izlenilmelidir. 

SIRALAMAM: 9,2,7,1,6,5,4 

3.AYAK: İlk yarisinda fazla sıkıştırılmayan 4 LİON BLUE.sihirbazla  favorim.tecrübeli 8 SANTA PEKAN,ve ilk yarisinda tabelayi tamamlayan 1 CRUYFF ve 5 KALİNKA arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

SIRALAMAM: 4,8,1,5 

4.AYAK: Sürpriz yaparak kazandığı koşunun ardından düzenli idmanlarla formunu muhafaza eden 2 MAKTAYMAN 'in  bir kez daha kazanmasını bekliyorum.startla beraber numara alıp beyaz bayrak ayna yarısı bizlere izlettirebilir. Şayet yilmazan sağlıklı bir start çıkışı yapıp liderlikde ısrarcı olursa maktaymanin iki takip edip virajdan sonra liderliği alıp fotayi geçeceğini düşünmüyorum. 

SIRALAMAM: 2 TEK

5.AYAK:2 BUDAKHAN son yarisinda ağır kilosuna rağmen izşan gibi kalite bir safkanin Arkasında ikinci kalmisti ,normale dönen kilosuyla rakiplerini üzebilir. 3 OGULSEFA son yarısını fazla önemsemiyorum uygun grupta birinciliğin güçlü adaylarındandır.5 SUVARİOGLU önde boş kalırsa çıktığı gibi kazanabilir. 8 GEZEGEN boş kilosunun avantajını en iyi şekilde değerlendirecektir.etkisiz yarışları sonrası iyi hazırlanan 7 KARATURBO , sert gruptaki son yarisi ölçü olmayan 4 ASLAN PARCASİ  ve önde kaçan 1 KİRKPİNAR daha Sonraki ihtimaldir.

SIRALAMAM: 2,3,5,8,7,4,1 

6.AYAK: 2 MANOF FİRE,16 MUFASA,ve 14 PANZEHİR arasında kıyasıya bir birincilik mücadelesi bekliyorum. 

SIRALAMAM: 2,16,14


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN