YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

21 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startıyla dikkat çeken KURALSIZ (13) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. KARAİNCİR (12), ekürili BURSAGÜLÜ (8-10) ve GÜNALIMTAY (11) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız TANAÇAN (3), son startıyla dikkat çeken hafif kilolu LİDERBABA (16), DEVKAYA (1) ve KORKUT EBRU (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan TUMBULZELE (2) ilk şanslı isimdir. Etkili jokeyiyle KUZİKO (4) ve artan formuyla ERSANAĞA (3) ciddi rakipleri olup SEÇKİNER (1) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken CANCAHİDEM (9), iyi formunu koşularına da yansıtmış olan HIÇKIRIK (12) ve BAŞAKHAN (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup ekürili ASPENDOS (1-11-13) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken İYONE (2), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan DOĞUBEYLİM (7) ve KEHKEŞAN (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ARAP TURGAY (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız SEVİMLİGÜZEL (5), iyi bir form yakalamış olan SKYLANDER (1) ve ITS TIME TO SEA (3) birlikte şans verdiğimiz isimler olup PERFORM (6) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistteki iki koşusunu da rahat kazanmış olan UTKUNBABA (1) ve ilk startıyla dikkat çeken BABA VANGA (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup PRINCESS DI (7) ciddi rakipleridir. PREDESTINATION (6) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan FAIRY FAST (3) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız SADIK AĞA (5) ciddi rakibi olup SERKAN BEY (6) ve CANŞEN (10) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken NİŞANLI KIZ (11) kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumlarıyla BALANS (3) ve ŞİMŞEKYILDIZI (14) ciddi rakipleri olup AKSEKİ FIRTINASI (1) sonraki ihtimaldir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN