YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Temmuz 2016 Perşembe

Kurtiniadis Kurtiniadis

21 Temmuz Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MEMEDİM:  Anne kan hattından yüksek potansiyelli bir safkan olması sebebiyle ilk yarışından bu yana takibimde olan safkan son yarışlarında sert gruplarda güçlü rakipleri ile mücadele ettiğinden dolayı beklenen performansını sergileyemedi. Sahiplerinin safkandan beklentileri güçlü kan hattı sebebiyle yüksek olmasına rağmen, safkanın daha tam anlamıyla gelişimini tamamlayamadığına inanıyorum. Belirli bir yapısal güce ulaştığında çok daha farklı yarışları olacağına inandığım isim, bugün oldukça müsait rakiplerle yarışacak olmasından dolayı her türlü gidiş hattında koşuya ağırlığını koyup kazanmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.


ARIM: Verdiği aranın ardından gördüğü her koşu ile eski gücüne kavuştuğunu düşündüğüm safkan bugün kazanabileceği şartlar altında yarış bulmuş durumda. Lehine pist ve mesafede etkili düzlük sprinti ile sonuca gitmesini bekliyorum. Alternatif Tek Adayımdır.


MATALON/DERAŞ: İki eküri de güç ve kalite olarak buradaki rakiplerinden üstün gördüğüm isimler. İkisi de oldukça formda. Matalon son yarışında gereksiz şekilde öne erken gidince sonlarda sallandı ve tabela dışı kaldı. Bir önceki istanbul ve ondan önceki Ankara KV koşuları oldukça iç açıcı. Ben ekürilerden birisinin koşuyu kazanabileceğine inanıyorum. Hatta biraz daha ileri giderek 1.ve2. olabilecekleri kanaatindeyim. EKÜRİLER GÜNÜN BANKOSUDUR.


ANKARA ŞABLONUM (51,84 TL)

2.9.3.1.4.6.7.5.8
5.8.7.9.10.3
3-MEMEDİM
4-ARIM // 2
1-MATALON
1.6.12.8.2.11.9.4


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN