GanyanTime.com
YENİ

21 Temmuz 2016 Perşembe

SERCAN çancı

21 Temmuz Kurtiniadis İZMİR 2.Altılı Tahminleri

 


ASPENDOS: Çok kaliteli orijini bulunan tay son startında başarılı bir ikincilik elde ederek beklentilerimi boşa çıkartmamıştı. Bugün daha da tecrübelenerek, idman pistindeki güzel görüntüsü ile koşuya iştirak edecek olan tay, eküri desteğiyle de avantajlı durumdayken koşuyu kazanmasını bekliyorum ve BANKO olarak öneriyorum.DOĞUBEYLİM: Etkili bir kan hattına mensup olan safkan son yarışları ile beraber istikrarlı bir çizgi yakaladı. Yatkın olduğu pist ve mesafede koşuyu kazanmaya yakındır.


SEVİMLİGÜZEL: Ağır kilosuna rağmen stilindeki rakiplerin azlığı sebebiyle koşunun liderliğini alıp bitirmek isteyecek olan kısrak denk grupta çok şanslı konumdadır.


UTKUNBABA: Kum pistte çok farklı bir görüntü sergileyen tay iki yarışını da kazanma başarısı gösterdi. Devam eden formu ve sağlıklı idman pisti görüntüsüyle denk rakiplerini bir kez daha geride bırakabilir.


FAIRY FAST: Anne kan hattı müthiş yavrular vermiş gelişimini geç tamamlayan bir familya olduğuna inandığım soydan gelmekte.Dolayısıyle 4lülğe döndükten sonra muazzam yarışlar sergilemeye başlayan güçlü sprinter kısrak, bugün değişen ve etkisiz gibi görünen aprantisi idaresinde çok büyük bir hata yapmadan ilerlemesi ve tam yerinde yürütmesi halinde koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.


NİŞANLI KIZ: Bu güne kadar her yarışta geçilecek bir sert rakip bulduğundan dolayı  seri ikincilikler alan tay, bugün tam dişine göre bir grup yakalamış durumda. Daha önce yarıştığı ve geçildiği-geçtiği rakiplerden bir alt klasmanda gördüğüm isimler olması sebebiyle, yetenekli aprantisi idaresinde koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup ALTERNATİF TEK ADAYIMDIR....ŞABLONUM (160,38 TL)

1-ASPENDOS
7.8.13.11.5.12.9.6.1.2.4
5.11.2.6.13.1.12.3.7
1.2.4
3.2.6
11-NİŞANLI KIZ // 5.8