YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

21 Temmuz Mert Adam ANKARA Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Sürprize açık bir koşuyla  altılı ganyana başlıyoruz.2 MELİORA ve 3 WORLD STAGE ilk planda kuponlara yazilmalidir. Kum piste oranla çim pistte daha başarılı olduğunu düşündüğüm 6 EYOTA, ara sonrası iki yarış koşan bu kez daha hazır 8 MADAM CORLEONE, son yarışını beğendiğim 7 QUICK STEP orta ve küçük  kuponlara öncelikle yazılmalıdır. Geniş kuponlar bu ayak kapatılarak rahat bir koşu seyredilmelidir.

SIRALAMAM: 2,3,6,8,7 // 1,9,4,5

2.AYAK: 9 TOMMİKS son yarisinda ters mesafeye rağmen gayet parlak bir performans sergiledi yarışı süratlendirecek safkanlarin çok olması şansını daha da artiracaktir, normale donen kilosuyla kazanmaya çok yakındır.4 AKLİSELİM son yarışında nefes açan safkan hedef yaptırıldığı  koşuda artan formuyla en küçük hatayı affetmeyecektir. 10 BİMEN etkili sprintiyle sonlarda rakiplerini üzebilir.1 HASOGLU,6 ATOM BOMBASİ, koşunun gidişatı şansını azaltsada 8 SEMİHKAN ,bu yarış çok farklı koşmasını bekledigim 2 AKGİRAY ve son olarak 3 LAŞİN şanslı olabilecek safkanlardir.

SIRALAMAM: 9,4,10 // 1,6,8,2,3

3.AYAK: 3 MEMEDİM oldukça müsait bir grupta start alıyor. Bugün kazanarak özlediği birinciliğe kavuşacaktır.

SIRALAMAM: 3 BANKO

4.AYAK: Güç ve kalite olarak gruptan farklı safkanlar 4 ARİM ve 2 ÖZDAMAR arsinda kıyasıya bir birincilik mücadelesi bekliyorum.en az hata yapan kazanacaktır. 

SIRALAMAM: 4,2

5.AYAK: 6 BİRHAN yarış hazırlıklarında göz dolduran safkandan bir supriz bekliyorum,5 GÖZGÖZ EREN son yarisinda agir kilodan etkilendi bu sefer çok farklı  koşacaktır.son yarisinda hücumda geç kalan ekürili 2 DERAŞ ,uzunda biraz aksiyonları düzgün olmasada uygun grupta 3 MARK HOLMES,rakipleri sertleşmesine rağmen etkili formuyla 7 CAPE FREE ve son olarak çok ters bir yarış koşmasını bekledigim 4 ÖZDEMİR sırasıyla şanslı olabileceksafkanlardir.

SIRALAMAM: 6,5,2,3,7,4

6.AYAK: 1 BENAZİR KİZİ bu sefer denk rakipleri yaninda start alıyor süratli gecmesinin bekledigim koşuda sonlardaki etkili sprintiyle kazanmasını bekliyorum alternatif banko oneriyorum. Kazandigi koşu sonrası formunu koruyan 2 YİLDİRİM GÜZELİ ön grupta fazla yipranmazsa yine kazanabilir. 8 GÜMÜŞ BAHAR bu sefer dilbagi takısıyla kosacak olan safkandan koşunun sürprizini bekliyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 2,8


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN