22 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

22 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda COŞKUNKIZ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEDİİKLİM (7) en yakın takipçisi olacaktır.YILDIZGÜZELİ (3) ve FERACEHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TOROSDAĞI (1) ve HİRA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜRGÜR BABA (5) ciddi rakipleri olacaktır.FATMA GELİN (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla SUMMER PICTURES (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANDIAMO (1) en yakın takipçisi olacaktır.FAIRY DANCER (6) ve CHAMP LION (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki STALLION FALCON (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SOYBAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ALKANHAN (4) ve GOLDEN FOOT (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla RÜZGARIN RUHU (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASAN ABİ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ANILKAYA (11-6) ve İNANLI OĞLU (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan TEARRA (5) koşudaki favori isimdir.AMARELISE (6) favorinin ciddi rakibi olacaktır.SPECIAL SWORD (4) ve SOYLU GÜZEL (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki CANKURTBEY (4) ve TEMİZKAAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BABA ATLI (3) ciddi rakipleri olacaktır.SASANİ KAPLANI (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla GÖZDE GELİN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HERRING (2) en yakın takipçisi olacaktır.MY BIANCA (3) ve PERHANE (7) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi