GanyanTime.com
YENİ

22 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

22 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda COŞKUNKIZ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEDİİKLİM (7) en yakın takipçisi olacaktır.YILDIZGÜZELİ (3) ve FERACEHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TOROSDAĞI (1) ve HİRA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜRGÜR BABA (5) ciddi rakipleri olacaktır.FATMA GELİN (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla SUMMER PICTURES (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANDIAMO (1) en yakın takipçisi olacaktır.FAIRY DANCER (6) ve CHAMP LION (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki STALLION FALCON (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SOYBAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ALKANHAN (4) ve GOLDEN FOOT (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla RÜZGARIN RUHU (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASAN ABİ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ANILKAYA (11-6) ve İNANLI OĞLU (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan TEARRA (5) koşudaki favori isimdir.AMARELISE (6) favorinin ciddi rakibi olacaktır.SPECIAL SWORD (4) ve SOYLU GÜZEL (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki CANKURTBEY (4) ve TEMİZKAAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BABA ATLI (3) ciddi rakipleri olacaktır.SASANİ KAPLANI (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla GÖZDE GELİN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HERRING (2) en yakın takipçisi olacaktır.MY BIANCA (3) ve PERHANE (7) sonraki ihtimallerdir.