YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

22 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

22 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ŞEKER KAHRAMAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABY BROWN (2) ciddi rakibi olacaktır.RED WARRIOR (6) ve GOLIATH (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan DÖKERBEY (5) koşudaki favori isimdir.HAFİZEM (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DAYI DAYI (1) ve ZATI ŞAH (11) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SANEM KIZ (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.FETHİYE (3) en yakın takipçisi olacaktır.ZABALAM (9) ve İLKSEN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla FLAME GIRL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WE LUCKY DAY (5) en yakın takipçisi olacaktır.WHITESOX (6) ve GHIMGHICHE (12) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan RAMAZAN EFENDİ (8) koşudaki favori isimdir.WAIT FOR IT (9) en yakın takipçisi olacaktır.KARA OĞLUM (6) ve KÜÇÜKOĞLUM (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki AĞAPERSEN (1) ve ÇAHAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HARZEMŞAHLI (4) ciddi rakipleri olacaktır.AKIN AKIN (2-9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla HUBBLE (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VOLDEMORT (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEST GUNNER (2) ve LADY DIAMOND (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ERYN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TANZER (5) en yakın takipçisi olacaktır.UNCLE (1) ve AIRTOUCH (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


18.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

18.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN