22 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

22 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ŞEKER KAHRAMAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABY BROWN (2) ciddi rakibi olacaktır.RED WARRIOR (6) ve GOLIATH (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan DÖKERBEY (5) koşudaki favori isimdir.HAFİZEM (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DAYI DAYI (1) ve ZATI ŞAH (11) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SANEM KIZ (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.FETHİYE (3) en yakın takipçisi olacaktır.ZABALAM (9) ve İLKSEN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla FLAME GIRL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WE LUCKY DAY (5) en yakın takipçisi olacaktır.WHITESOX (6) ve GHIMGHICHE (12) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan RAMAZAN EFENDİ (8) koşudaki favori isimdir.WAIT FOR IT (9) en yakın takipçisi olacaktır.KARA OĞLUM (6) ve KÜÇÜKOĞLUM (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki AĞAPERSEN (1) ve ÇAHAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HARZEMŞAHLI (4) ciddi rakipleri olacaktır.AKIN AKIN (2-9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla HUBBLE (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VOLDEMORT (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEST GUNNER (2) ve LADY DIAMOND (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ERYN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TANZER (5) en yakın takipçisi olacaktır.UNCLE (1) ve AIRTOUCH (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi