YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Temmuz 2016 Cuma

Kurtiniadis Kurtiniadis

22 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Yedili Ganyan ve Yedili Plase oyunları için TOROS DAĞI müsait rakipler yanında şanslı gördüğüm ve kazanmasını beklediğim isimdir.

CHAMP LION: İlk iki startı 1000-1100 metrelerde koşup, start verildiğinde tereddüt göstererek koşuya başlayan safkan, rakiplerinin oldukça gerisinde takip ettiği koşularda bile düzlük üzerinde etkili sprint sergileyerek mesafeyi kapatma özelliğine sahip olmasıyla dikkatimi çekti. Gördüğü iki koşu safkana tecrübe kazanması adına olumlu izlenimler bıraktığını düşünüyorum. İdman pistinde de etkili bir görüntüsü olduğunu gözlemlediğim tay, eğer ki start çıkışında tereddüt göstermediği takdirde düzlük üzerinde sergileyeceği etkili ataklar ile 100 metre daha uzayan mesafede etkili olmasını beklediğim isimdir.


GOLDEN FOOT: Vermiş olduğu aranın ardından koşular görerek yarış nefesini ve kondüsyonunu arttırması hedeflenen safkan, nihayet beklenen nefese ulaştı. İdman pistindeki diri görüntüsünün yanında son yarışında yaşamış olduğu talihsizlikleri yaşamamış olsa daha iyi yerlerde koşuyu bitirmesi muhtemel olan safkan, oldukça müsait isimlerle yarışacak. Etkili jokeyi idaresinde düzlüğe iyi bir yer tutarak dönecek olursa, sergileyeceği etkili atakları ile şanslı olmasını beklediğim isimdir.


RÜZGARIN RUHU: Müthiş bir form yakalayarak arka arkaya seri birincilikler elde eden süratli safkan, ilgililerinin gereksiz yere farklı bir ilde ve kendisine ters gelen uzun mesafede koşmak istemeleri doğal olarak safkana yaramadı. O koşusunun ardından start aldığı iki yarışından da başarısız neticelerle ayrılan safkan, son yarışında da anlık bir sıkıntı yaşadığını düşündüğüm şekilde start makinesinde tereddütlü olarak koşuya başlayınca ön grubu yakalamak adına haddinden fazla efor sarfederek koşuyu baştan kaybetmiş oldu. Bu koşusunun ardından düzenli idmanlarla bu yarışa hazılanan isim, tekrardan en iyi performanslarını sergilediği ideal mesafelerden birinde, uyumlu ve yetenekli aprantisi ile start alacak. Kendi stilinde de bir rakibinin bulunmaması dolayısıyla startla birlikte yüksek tempoda forse etmesini beklediğim koşudaki liderliğini fotoya kadar korumasını ve tekrardan birincilik ile tanışmasını bekliyorum. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olarak öneriyorum.


AMARELISE: Yaşamış olduğu sakatlıktan sonra tekrar pistlere dönen güçlü kısrak gördüğü koşularla beraber eski formuna dönüş sinyallerini son iki koşusundaki müthiş performansı ile tekrardan göstermiş oldu.  Erkek rakiplerinden hiçte eksik kalmayan, hatta onlardan daha diri bir şekilde fotoyu geçen safkan, artık yarış kazanabilecek kıvama gelmiş durumda. Bu öngörümü Halis Karataş'ta görmüş olacak ki safkana deklare olmuş. Yarın için ağır ya da süratli, ne şekilde koşulacak olursa olsun, bu koşudaki rakiplerine göre yarışmasını beklediğim sprinter isim, düzlük üzerinde sergileyeceği sprinti ile koşuyu lehine çevirip kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif Tek Adayımdır.CANKURTBEY: Anne kan hattındaki potansiyel sebebiyle, ilk koşusundan bu yana takibimde olan safkan istikrarlı koşuları ile beklediğim performansın altında kalsa da gücü nispetinde başarılı sonuçlar alarak beni tatmin etti. Her zaman birbirini geçme başarısı gösterebilecek grupta, daha önce de beraber yarıştığı rakipler arasında kendisine şans yaratmasını beklediğim aprantisi ve boş kilosuyla koşuda çok şanslı konumda olmasını düşündüğüm isimolarak ilk sıradan öneriyorum.


GÖZDE GELİN: Orijinin hakkını yeni yeni vermeye başlayan kısrak, son koşularıyla birlikte çok iyi bir form yakaladı. Nitekim son koşusunda da güzel bir birincilik elde ederek, yarış yaşamının en iyi durumuna geldiğini düşündüğüm safkan, hemen hemen benzer rakipleri ile lehine mesafede etkili aprantisi ile start alacak. Devam eden güzel formu ile denk rakipleri arasında koşuyu lehine çevirmesini beklediğim potansiyelli kısrak Alternatif Tek Adayımdır.İSTANBUL ŞABLONUM (215,04 TL)

2-CHAMP LION // 1.8.6
3-GOLDEN FOOT // 6.1.4.10.8.7.5
2-RÜZGARIN RUHU
6-AMARELISE //4.1.5
4-CANKURTBEY // 1.3.7.6.5.9
1-GÖZDE GELİN // 7.3.2
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN