YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

23 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

23 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız ALTUNSARAY (3) uyumlu jokeyiyle ilk şanslı isimdir. İstikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken ARAF ZAMANI (4) ciddi rakibi olup artan formuyla ASARLI (1) ve DALİCİM (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BAHARŞAH (1), artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan OTHARA (4), EDİZHAN (5) ve BÜYÜK BEREN (2) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Aynı mesafeli son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KUPA ASI (1), son startıyla dikkat çeken hafif kilolu JANO GRANDE (9) ve FIRST EMPIRE (4) ilk şanslı isimler olup ATEN GOLD (2) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Son startını ölçü almadığımız LOWE (6) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan form durumuyla KUMCAMET (3) ve HOVERCRAFT (2) ciddi rakipleridir. Etkili jokeyiyle CIRCASSION WORIWOR (1) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SABRİNİN ATI (7) ilk şanslı isimdir. Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken ZİLLİ (8) ciddi rakipleri olup LORD (5) ihmal edilmemelidir. KAZDAĞI (4) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Etkili jokeyiyle son startını rahat kazanmış olan ARSEN LUPEN (3) ilk şanslı isim olup aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan THE DAUGHTER SUN (8) ve iyi form durumuyla SHERE KHAN (6) ciddi rakipleridir. DON DESTELLO (4) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Çim pistteki son koşularından rahat birincilikler elde etmiş olan UÇARER (5) ilk şanslı isim olup iyi form durumuyla YURTTAY (4) ciddi rakibidir. BESLENEY (1) ve son yarışlarıyla dikkat çeken ADAAĞASI (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken TESLA (3) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış olan CORSICA (7) ve son yarışını ölçü almadığımız LUXANTE (9) ciddi rakipleri olup UMUT YOLCUSU (5) sonraki ihtimaldir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN