YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine 17 Aralık Pazar günü itibariyle sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz yeni sayfamız yayında olacak, takipte kalın.

23 Temmuz 2016 Cumartesi

SERCAN çancı

23 Temmuz Kurtiniadis ADANA Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

SULTANHAN: Son yarışını Ankara pistinde daha güçlü rakiplerle koşup muazzam bir birincilik elde eden tay, o gün koşulan maiden gruplar içerisinde en iyi dereceyi elde ederek dikkatimi çekti. Bugün yarışacak olduğu rakiplerin form ve potansiyel olarak bir adım önünde gördüğüm safkan, etkili jokeyi ile koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.


KARA MAHMUT: Bir süredir takibimde olan safkan, sürekli uzun mesafeli kum pist yarışlarında şansını deneyerek başarısız sonuçlar aldığını düşünüyorum. Safkanın çeşitli sorunlarının olması da başarısını engelleyen faktörler arasındayken, ben bu ismin kısa mesafeli çim pist yarışlarında daha etkili koştuğuna inanıyorum. Bugün de düşündüğüm şartlarda bir koşu yakalamış olması nedeniyle uygun rakipleri yanında beklediğim patlamayı yapabilir.


JUST RUN: İlk yarışında starttan çok geç çıkması sebebiyle şansını baştan yitiren safkan, o yarışın ardından yaklaşık 2,5 aydır bu koşuya hazırlanıyor. İdman pistinde diri ve sağlıklı bir görüntü vermesi sebebiyle, koşuda şanslı gördüğüm ilk isimdir.


LEGA NORD: Kazandığı iki yarışı ile müthiş bir form yakaladığını gösteren safkan, bugün için lehine şartlarda yarışacak. Birbirinden süratli isimlerin bir arada yarışacak olması sebebiyle seri bir tempo olması muhtemel olan koşuyu etkili düzlük sprinti ile kazanmasını beklediğim isimdir.


ELİFZEYNEP: Orijin potansiyeli bakımından müthiş bir kan hattına sahip olan safkan, az sayıda koşu koşmasının sebebiyle yarış kondüsyonunu ve gücünü tam anlamıyla yansıtamadığına inandığım isim olup, bu koşuyu kazanmasa bile bu yarışla beraber takibe alınması gerektiğine inandığım isimdir.


ICE PRINCESS: Bu gruptan daha iyi rakiplerle koştuğu yarışlarında da başarılı sonuçlar elde eden kısrak, lehine şartlar altında yarışacak olmasından dolayı, sert aprantisi idaresinde etkili düzlük sprinti ile koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


ADANA ŞABLONUM (172,80 TL)

3-SULTANHAN
1.13.15.11.2.7.4.5
4.3.2.1.7.9
8.3.5
10.6.1.2.4
3.13.7.8


16.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN