YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Temmuz 2016 Cumartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

23 Temmuz Kurtiniadis ANKARA Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

JANO GRANDE: Son koşularında gücü nispetinde başarılı yarışlar yapan safkan, bugün o yarışlarındaki rakiplerine nazaran daha uygun rakipleri ile müsait sikleti ve yetenekli aprantisi ile start alacak olmasından ötürü, startla birlikte ön grup içerisinde iyi bir yer tutması halinde rakiplerine hakim olmasını beklediğim isimdir.


MOTIVATION: Verdiği aranın ardından üç koşu gören safkan, fena sayılmayacak derecelerle koşularını tamamladı. İdman pistinde de iyi dereceler sergilemesi sebebiyle, yarın için ters bir koşu beklediğim isimdir.


SABRİNİN ATI: İlk yarışıyla birlikte çok farklı bir kumaşı olduğunı belli eden Kaizbert temsilcisi, son yarışını da güçlü rakibini geride bırakarak kazanmayı başardı. Bugün için startta fazla oyalanmadığı takdirde müsait rakiplerini geride bırakmaya oldukça yakın olup, GÜNÜN BANKOSUDUR.


OFSAYT: İzmir pistinde koşmuş olduğu yarışlarında aşama kaydeden safkan son yarışını G2 de çok güçlü rakipleri ile yarıştıuğından etkisiz kaldı. Tekrardan Ankara'ya dönüş yaparak şansını İzmir'de ki rakiplerinden biraz daha üst sınıf rakipleri arasında yarışacak. 1 kulvar çekmiş olması ve mesafenin en iyi performansını sergilediği mesafe olmasının yanında stilinde de rakibinin bulunmaması safkanın şansını arttıran faktörler. Starttan çıktığı gibi kazanabilir.


UÇARER: Hayatının en formda dönemini yaşayan safkanın performansını görmezden gelmek olmaz. Müthiş bir form tutan kaliteli safkan, usta jokeyi idaresinde yarışacak olmasından dolayı, koşuyu kazanmaya oldukça yakın gördüğüm isimdir.


LUXANTE: Nurettin Şen ile çok uyumlu bir görüntü sergileyen kısrak, bir önceki yarışında çok iyi rakipler yanında başarılı bir performans sergileyerek ikincilik elde etti. Bugün çok müsait rakipler yanında yarışacak olmasından dolayı tekrardan N. Şen ile koşudaki şansını arttırdığını düşündüğüm safkan, kazanmaya oldukça yakındır.


ANKARA ŞABLONUM (189 TL)

9.2.4.7.1
7.5.2.1.3.6
7-SABRİNİN ATI
2.3.8.6.4
5.2.4
9.10.3.7.5.2.11


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN