GanyanTime.com
YENİ

23 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

23 Temmuz Mert Adam ANKARA Tahminleri ve Koşu Yorumları

 

1.AYAK: 1 KUPA ASI rakiplerine oranla ağır kilo ile start alan safkan sikletinden etkilenmezse uygun grupta etkili bir yarış bekliyorum. 9 JANO GRANDE bu sefer özlediği birinciliğe kavuşabilir, son yarışında düzlükten sonra iç kulvarı tutarak oradan yaptığı sprintiyle tabelada kendisine yer buldu boş kilosuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Adana'da umduğunu bulamayan 4 FİRST EMPİRE, çimde çok farklı koşmasını beklediğim 8 MAGİCO, ara sonrası iki yarış gören ve bugün koşunun süprizini beklediğim 11 HANEDANİM, 2 ATENGOLD ve son olarak 10 RACİ DAYİ bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlardır. 

SIRALAMAM: 1,9,4,8,11,2,10 

2.AYAK: 3 KUMCAMET gördüğü yarışların ardından 600/38,4  400/24,5 R. sprintinde tüm açıklarını gidermiş gözüküyor uygun grupta birinciliğe yakındır. 1 CIRCASSION WORIWOR son yarışında startdan geç çıkınca başarısız kaldı sert sprintini yerinde atarsa rakip tanımayacaktir. 6 LOWE kum koşuları sonrası çimde etkili binicisiyle farklı bir koşu bekliyorum. 2 HOVERCRAFT, 5 SON OF NORTH, 10 SASAKİ, 7 MOTİVATİON maidenden çıkmak için kıyasıya bir mücadele vereceklerdir. 

SIRALAMAM: 3,1,6,2 // 5,10,7

3.AYAK: 7 SABRİNİN ATİ küçük sıkıntıları giderildikten sonra müthiş bir çim pist galibiyeti alarak kalitesini konuşturan safkan süratli gidecek olan koşuda sonlardaki sprintiyle kosuyu kazanabilir, küçük kuponlara alternatif tek öneriyorum. 5 LORD son yarışında hepimizi yanılttı herkes kacmasını beklerken o yarışı iki takip edip son 300'lerde öndeki rakibini atlatıp yarışı kazanmıştı aynı yarışını tekrarlarsa kazanabilir. 3 KADHAN ve 4 KAZDAĞI yazılarak rahat bir yarış izlenilmelidir. 

SIRALAMAM: 7 // 5,4,3

4.AYAK: 3 ARSEN LUPEN kazandığı yarışın ardından düzenli idmanlarla hazırlanmış olup bir kez daha kazanabilir. 4 DON DESTELLO,6 SHERE KHAN, 7 ZEALOUS LINE şans verdiğim safkanlardır. 

SIRALAMAM: 3,4,6,7 

5.AYAK: 1 BESLENEY yarışın oldukça yüksek tempoda kosulacak olması işini kolaylaştiracaktır, ilk şansı bu safkana veriyorum. 7 GÖLCÜK ASLANI rakipleriyle arasındaki kilo farkını değerlendirirse özlediği birinciliğe kavuşabilir. Stili rakiplerinden etkilenmezse 5 UÇARER hata bekleyecek safkanlardır.

SIRALAMAM: 1,7,5

6.AYAK: TESLA son yarışında düzlüğe çıkılmadan baskısını artırıp liderliği ele geçiren safkan son 200'de bir ara farkı 3/4 boya kadar çıkarmıştı fakat fotoya doğru yaklaştıkça tempo kaybetmeye başlayınca dıştan gelen rakibine direnemeyerek yarışı kaybetti, bugün aynı hatayı yapmazsa kazanacaktır. Günün BANKO safkanı olarak yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 3 TEK