YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

24 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

24 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KAYLA (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.TAŞGETİREN (6) en yakın takipçisi olacaktır.BUBURC (8) ve PRENS KEDO (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan DOĞU GÜZELİ (1) koşudaki favori isimdir.İLKADIM (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KINALI KUZU (3) ve GÖZ AĞRISI (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla URFAGÜLÜ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASLANPARÇASI (1) en yakın takipçisi olacaktır.ÇEKO DAYI (2) ve GOLDEN HARD (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULUER (3) en yakın takipçisi olacaktır.TRAKYA ATEŞİ (2) ve YOLDAŞ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan MASTER PATRICK (4) koşudaki favori isimdir.ZU HAT (9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER STRONG (5) ve KECHICHE (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YARALI KURT (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.RODOSTO (6) en yakın takipçisi olacaktır.HATİCE (10) ve TİLKİ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla SERHANTAY (8) ve HALİÇ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OĞLUM EGE (6) ciddi rakipleri olacaktır.SEMEND (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan PERFECT WARRIOR (5) koşudaki favori isimdir.OĞLUM BERAT (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BLAZE TO WIN (1) ve MARVELOUS IRON (4-2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ALTIN KRAL (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KORİK (7) en yakın takipçisi olacaktır.ERTEMİZ (5) ve SAHRA SULTAN (11-9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

10.Koşu: İyi formuyla GEZEGEN (10) ve HÜNKAROĞLU (2-9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SANCAR BEY (7) ciddi rakipleri olacaktır.AZELHAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN