YENİ

24 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

24 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KAYLA (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.TAŞGETİREN (6) en yakın takipçisi olacaktır.BUBURC (8) ve PRENS KEDO (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan DOĞU GÜZELİ (1) koşudaki favori isimdir.İLKADIM (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KINALI KUZU (3) ve GÖZ AĞRISI (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla URFAGÜLÜ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASLANPARÇASI (1) en yakın takipçisi olacaktır.ÇEKO DAYI (2) ve GOLDEN HARD (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULUER (3) en yakın takipçisi olacaktır.TRAKYA ATEŞİ (2) ve YOLDAŞ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan MASTER PATRICK (4) koşudaki favori isimdir.ZU HAT (9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER STRONG (5) ve KECHICHE (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YARALI KURT (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.RODOSTO (6) en yakın takipçisi olacaktır.HATİCE (10) ve TİLKİ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla SERHANTAY (8) ve HALİÇ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OĞLUM EGE (6) ciddi rakipleri olacaktır.SEMEND (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan PERFECT WARRIOR (5) koşudaki favori isimdir.OĞLUM BERAT (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BLAZE TO WIN (1) ve MARVELOUS IRON (4-2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ALTIN KRAL (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KORİK (7) en yakın takipçisi olacaktır.ERTEMİZ (5) ve SAHRA SULTAN (11-9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

10.Koşu: İyi formuyla GEZEGEN (10) ve HÜNKAROĞLU (2-9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SANCAR BEY (7) ciddi rakipleri olacaktır.AZELHAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.